mSpy Olağanüstü Çifte Güvenlik Seviyesi 2020

güvenlikmSpy kullanıcıların verileri güvenli bir şekilde muhafaza eder ve mSpy Kullanıcı Paneli ve 256 bitlik şifreleme uygulaması ile çifte bir veri güvenlik i sağlar.

İnternet’in yakınlığı ve erişebilirliği bilinçli olmasın veya olmasın şeffaflık için ideal bir araç teşkil eder. Kullanıcılar güvende olduklarını hissetmek ve potansiyel risklerden haberdar olmak isterler, farkı takip uygulamaları ve diğer yazılımların getirdiği yararlarının tamamını elde edeceklerine inanırlar.

mSpy gibi modern takip uygulamaları çoğu durumda çocukların güvence altına olması için farklı özellikler sağlar. Şu sıralar bu hakikaten herhangi bir çocuğun ilgi alanlarını ve kaygılarını kabul etmek için en iyi yollardan biri. GPS takibi ile, aileler çocuklarının yanlı veya tehlikeli alanlarda olup olmadıklarını bilebilir, sms, mail ve çoğu mesaj grupları da dahil kısa mesaj takip kayıtları ile siber taciz/zorbalık problemi engellenebilir. Web araştırma tarih raporları ile, kaygılanan aileler çocuklarının pornografi veya kumar sitelerinde zaman geçirip geçirmediklerinden emin olabilir.

Aileler açısından çocuklarının cihazlarından toplanan verilerin mSpy ekibi ve diğer uygulamalar tarafından suistimal edilmesi hususundaki korkuları oldukça doğaldır. mSpy en yüksek seviyede güvenlik temini için müşteri hizmetlerini sürekli geliştiriyor. mSpy destek ekibi için şu anda mevcut olan mSpy Kullanıcı Paneli YALNIZCA takip edilen cihazların üzerinde bulunan mSpy kurumları (yani senkronizasyon yöntemi, güncel aralıklar, internet bağlantısının mevcudiyeti) hakkında bilgi içeriyor. Kullanıcı Paneli telefonun kullanıcının hesabıyla bağlantılı ve düzenli bir şekilde kurulu olduğundan emin olmaya alışkındır. Diğer bütün bilgiler sadece kullanıcılar için mevcut ve hiçbir koşul altında 3. kişilere açık bilgiler değil. Burada tek istisna daima yasal bir mahkeme çağrısı gerektiren yasal davalara ilişkin. Ayrıca kullanıcılardan gelen bütün veriler İlerlemiş Şifreleme Standardı (AES) altında 256 bitlik şifre ile güvenlik altına alınmış ve kişisel kullanıcının hesabına bir giriş yapılmadan görüntülenmesi mevcut değil.

 

Şimdilerde mSpy gelecekteki her türden talebi karşılamak için kendini geliştirmeye devam ediyor ve bu doğrultuda bütün popüler mobil ve masaüstü platformlarda ve planlarda işlevsel olarak çalışıyor. mSpy ekibi hiç durmadan kendini geliştiriyor ve kullanıcılarına daha önce görülmemiş seviyede bir konfor ve güvenlik temin etmek için yeni özellikler ediniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation