Oğlumun iPhone SMS ve WhatsApp ’ını Nasıl Takip Edebilirim?

oğlu iphone oynuyor

Çocuk yetiştirmek bir sürü mutluluğun yanı sıra problemi de beraberinde getirir. Sorumluluk sahibi ebeveynler çocuklarının mutluluğu ve sağlığı konusunda endişelenir. Özellikle de onların yanında olmadıkları anlarda… Dolayısıyla da ebeveynler çocuklarının bütün davranışlarını ve hareketlerini öğrenmelerine ve takip etmelerine yardımcı olabilecek mobil araçlar ararlar.

Oğlu nuz iPhone telefonunu nasıl kullanır

Oğlu nuzun iPhone üzerindeki kısa mesajlarını ve WhatApp konuşmalarını takip etmek, mSpy isimli tek bir yazılım sayesinde gerçekten de çok kolay bir iş haline geldi. Bu yazılım, özellikle müşterilerinin ev ya da iş kullanımı için dizayn edilmiş olan kapsamlı takip paketleri sunuyor. Oğlu nuzu takibe almak için en uygun paketi satın alabilirsiniz ve bu pakete sahip olmak size makul bir fiyata mal olacaktır. Her halükarda, kişinin böyle bir takip uygulamasını kullanabilmesi için takip edeceği kişiden açık bir onay alması gerekmektedir. Ücretsiz yazılımlar, telefona zarar vermek ve hatta kullanıcıya takip edildiği konusunda uyarmak gibi bir sürü problemi beraberinde getirdiği için takip yazılımları için ödeme yapmak her zaman daha akıllıca olacaktır. mSpy ’ı kurmak çok ama çok kolaydır. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • mSpy üyeliği satın alın (Çocuklarınızı takip etmek için en uygun paketi satın alın)
  • Oğlu nuzun iPhone ’u üzerinde jailbreak işlemini yapın
  • mSpy ’ın kurulum işlemini tamamlayın (ona haber vermeden ya da ondan onay almadan da kurulumu gerçekleştirebilirsiniz)
  • Takibe başlayın

mSpy sayesinde oğlu nuzun iPhone ’unu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu güvenilir yazılım, herhangi bir cep telefonunu izlemeniz ve takip etmeniz için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahiptir. Düzenli güncellemeler sayesinde, metin mesajları ve multimedya takipleri de sunulacaktır. Toplanan bilgilerin size iletilmesinde hiçbir gecikme olmaz, zira mevcut kayıtların anında güncellemelerini uzaktaki herhangi bir konumdan alabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp konuşmalarını, resimleri ve diğer verileri onun cep telefonundan alabilirsiniz. Böylece gün boyunca gerçekleştirdiği bütün aktiviteleri görebilirsiniz.

 

Mspy kontrol paneli topladığı bütün bilgileri sistematik bir şekilde size sunar. Takip verilerinden istediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz ve mesajları, anında mesajlaşmaları ya da GPS kayıtlarını kendi cep telefonunuzdan, masaüstü bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan ya da iCihazınızdan inceleyebilirsiniz. Oğlu nuzun yanlış yollara sapmadığından emin olmak adına, çocuğunuzun cep telefonu kullanımına göz kulak olmak hayati bir önem taşır. Ne de olsa onun geleceğini garantiye almak sizin göreviniz.

Şimdi mSpy ’ın sayfasına gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation