Çocuğumun Okula Gitmediğini Nasıl Öğrenebilirim?

Okul çocuklar için çok sıkıcı olabilir, onları okuldan uzak durmaya iten şeyler vardır ya da çocuğunuz aklını çelen arkadaşların kurbanı olmuştur. Sorun ne olursa olsun okula gönderdiğiniz, belki kendi ellerinizle kapısına bıraktığınız çocuğunuzun ders saatleri içerisinde okulda olduğundan emin olmalısınız; çünkü dışarısı çocuklar için hiç de güvenli yerler değil. Ne olduğunun farkında bile varmadan hayatlarını tehlikeye atabilirler. O yüzden onların nerede oldukları önemli, telefon konum takibi yazılım ile sorunu hızlıca çözebilirsiniz.

Telefon Konum Takibi için en iyi çözüm

Bunun bilincinde ebeveynler olarak almak istediğiniz her önlemi almanız gerektiğinizin farkındayız ve çoğu kişinin aklına gelen ilk çözümün, özellikle küçük yaştaki çocukları takip etmek için okul kapısında beklemek olduğunu da biliyoruz; ama bunu yapmamalısınız. Hem sizin için büyük bir vakit kaybı olacaktır hem de böyle bir davranış ona güvenmediğiniz gibi bir izlenim bırakacağı için çocuklarınızın psikolojik gelişimlerinde ve sizinle olan ilişkilerinde derin yaralar açacaktır. Belli bir yaştan sonraysa bunu yapmanız çocuklarınızın tepkisi yüzünden zaten imkânsız.

Gittikleri yerleri, bulundukları yerleri takip etmek için elinizdeki mükemmel bir araç varken peşlerine takılmaya kimin ihtiyacı var ki. Hele çocuğunuzun hiç yanında ayırmadığı cep telefonuna bir casus yazılım yükleyerek adım adım nerede olduklarını, nereye gittiklerini uzaktan takip etmek bu kadar kolayken. Telefon konum takibi ve çoğrafi çevreleme özelliğinden binlerce ebeveyn faydalanır.

Çocuğunuzun Bulunduğu Her Yeri Casus Yazılımlar İle Takip Edin

Akıllı telefonların sahip olduğu konum hizmetlerini ve daha fazlasını takip edebilen casus yazılım sayesinde çocuğunuz okul sınırlarından çıktığı anda haberdar olabilirsiniz, hatta gittiği yere kadar anında öğrenebilirsiniz. Üstelik bunu bulunduğunuz yeri terk etmeden yapabilirsiniz. mSpy casus yazılım bu gibi durumlar için birkaç çok faydalı hizmet sunmakta.

telefon konum takibiCoğrafi konum özelliği ile, casus yazılımı yüklediğiniz telefon belirlediğiniz bir yere girdiği ya da o yerden çıktığı anda e-posta ile bildirim alabilirsiniz. Çocuğunuzun gittiği her yeri çok kullanışlı bir harita üzerinden sürekli takip etmenize izin veren bu özellik sayesinde çocuklarınız artık sizden gizli hiçbir yere girip çıkamayacak. Dilediğiniz kadar yasak ya da izin verilen yer belirleyebilir ve çocuğunuz bu yerlere girip çıktığı anda uyarılabilirsiniz. Telefon konum takibi bu şekilde çalışır. Sadece okul için değil, arkadaşlarıyla gezerken de çok kullanışlı bir özellik. Bu sayede kendisi için olumsuz olabilecek hiçbir yere girmediğinden emin olabilecek, gittiği her yerin takibini çok kullanışlı bir harita üzerinden takip edebileceksiniz.

Coğrafi çevrelemeye ihtiyacınız var mı?

Tabii ki casus yazılım kullanırken sadece çocuğunuz belirlediğiniz bir yere girdiğinde görmekle yetinmek zorunda değilsiniz. GPS telefon konum takibi ile çocuğunuzu yerini merak ettiğinizde, birkaç saniye içerisinde kullanıcı panelinize girerek, yine detaylı bir harita üzerinde o anda nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. O anda kontrol edecek vaktiniz olmasa bile daha sonra panelinizi açarak çocuğunuzun gittiği her yeri, gün ya da saat bazında listeyebilirsiniz. Kesinlikle çocuğunuzu sürekli arayıp nerede olduğunu sormaktan ve doğru söyleyip söylemediğini anlamaya çalışmaktan çok daha pratik bir yol. Bu özelliğin telefonun normal GPS özelliği çalışmasa bile kullanılabilmesi işlevselliğini kat be kat arttırıyor.

Bir özellik daha Wi-Fi Takibi

Çocuğunuzun konumunu bulmanızı sağlayan diğer bir özellik de wi-fi takibi (telefon konum takibi gibi verimli bir özellik). Telefonun bağlandığı bütün kablosuz ağları izleyerek wi-fi adlarını ve wi-fi ağının tam konumunu bulabilirsiniz. Bu, GPS konumuna göre daha net sonuçlar vermekte; çünkü çocuğunuz ders saatleri içerisinde okulun hemen yanındaki kafedeyse, GPS okulun koordinatlarına yakın bir yer göstereceğinden çocuğunuzu hâlâ okulda sanabilirsiniz. Wi-fi takibi bu yanlış anlamayı tamamen ortadan kaldırıyor.

 

İyi bir casus uygulama seçtiğinizde bu özelliklerin hepsine sahip olacağınız için bir özelliği kullanmak mümkün olmadığında diğeriyle devam edebilir ve çocuklarınızı her daim gözünüzün önünde tutabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation