Takip Edilen Mesajlar Ne Sıklıkla Güncellenir 2020

mSpy kurulum için mSpy hedef telefona nasıl yüklenir bilgi almak, mSpy casus yazılım takip ettiklerini ne sıklıkla güncelliyor bilmek istiyorsanız, okuyun.

Takip Edilen Mesajlar Ne Sıklıkla Güncellenir

mSpy kurulum için mSpy apk indir veya mSpy yükle linkinden mSpy indirdiniz ve başarılı bir şekilde kurulum yaptığınızı düşünüyorsunuz. Programı kullanmaya başladınız. Özellikle hedef telefondaki mesajlaşmaları takip ediyorsunuz. Bu mesajların kontrol panelinizde geç görüntülendiğini düşünüyorsanız, yazımızı okuyarak güncellemelerin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Takip Edilen iPhone Telefonunun Mesajlarının Güncellenmesi

mSpy nasıl kurulur konusunda mSpy destek ekibinden yardım alabilir veya mSpy nasıl yüklenir sorunuza sık sorulan sorularda cevap bulabilirsiniz. Doğru kurulum pek çok sorunu önceden çözer. Unutulmamalıdır ki mSpy verileri hedef cihaz internete bağlandığında sunucuya aktarır. Hedef cihaz internete bağlı olmadığında mSpy kayıt tutmaya devam eder. Hedef telefonun internete bağlı olduğunu düşünüyorsanız daha hızlı güncellemeler için şunları yapabilirsiniz.

-Jailbreak Yapılmış iPhone

mSpy kurulumu sırasında giriş yaptığınız kullanıcı panelinize girin. Daha sonra Kontrol Paneline tıklayın. Senkron Yöntemi bölümünü kontrol edin, Sadece Wi-Fi seçerseniz hedef telefon kablosuz bir ağdan çıktığı zaman, mSpy veri aktarımı yapmaz. Tüm Bağlantıları seçerseniz güncellemeler hızlanır.

mSpy kurulum iphone güncelleme

Ayrıca Cihaz yönetimi, Telefon Ayarlarına gelin. Burada takip etmek istediğiniz özellikleri Tüm Bağlantılar olarak seçin.

mSpy kurulum iphone güncelleme telefon ayarları

Hedef cihazı yeniden başlatmak bir başka çözüm olabilir. Cihaz Yönetimi bölümünde bulabileceğiniz Reboot butonu ile cihazı uzaktan yeniden başlatın. Hedef telefona, 777 yazılı bir mesaj atarak mSpy’ın mesajı aldıktan sonra sunucuya bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süre internete bağlanmama, güncellemeler, telefonun fabrika ayarlarına döndürülmesi veya anti-spy yazılımı programa zarar vermiş olabilir. Böyle durumlarda yeniden yükleme yapılmalıdır.

mSpy kurulum iphone güncelleme 777

-Jailbreak Yapılmamış iPhone

mSpy yükleme gerçekleşmeksizin iCloud üzerinden takip edilen veriler her 24 saatte bir güncellenir. 48 saat süreden fazla veri aktarımı yoksa, kullanıcı panelinize bağlanın. Cihaz Yönetiminden hedef cihazın bağlantısını kesin (unlink current device). Tekrar cihaz bilgilerini kaydedin ve 24 saat içinde güncelleme yeniden başlayacaktır.mSpy kurulum iphone güncelleme no jailbreak

Android Telefonlarından Aktarılan Mesajların Güncellenmesi

Android casus yazılımın telefondaki mesajları aktarmasında herhangi bir sorun var ise yukarıda iPhone için anlatılan çözüm yollarını Android cihazlar için de Kullanıcı Paneli, Kontrol Paneli ve Cihaz Yönetimi, Telefon Ayarları bölümlerini kontrol ederek uygulayabilirsiniz.

Daha fazla destek için Teknik Desteğe başvurun. mSpy telefona nasıl yüklenir öğrenmek için mSpy kurulum Türkçe olarak burada bulabilirsiniz.

2 Thoughts on “Takip Edilen Mesajlar Ne Sıklıkla Güncellenir 2020

  1. Mehmet bozdag on April 11, 2018 at 6:09 am said:

    Merhaba jailbreaksz iohone 7 icin ben gerekli talimstlsri uyguladim fakat veri guncellenmiyor 2 ay onceki msj lar

    • müşteri destek ekibine ulaşın Türkiye +90 850 252 6514
      Pazartesi – Perşembe 12:00 – 22:00; Cuma 11:00 – 20:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation