mSpy Premium apk ve Basic apk Farklılıkları 2020

mSpy Premium APK ile mSpy kullanan var mı? mSpy telefon dinleme yapabiliyor mu? mSpy Basic ile Premium APK farkı ne? Bu tür sorularınızın cevabı yazımızda.

mSpy Premium APK ve Basic APK Farklılıkları

mSpy Premium APK ile Basic APK arasında ne gibi farklılıklar olduğunu bu yazımızda anlatacağız. Bir telefon casus programı olan mSpy’ı kullanmak istediğinizde iki APK arasında takip özellikleri açısından ne gibi değişiklikler söz konusu oluyor bahsedeceğiz. Bu yazıyı okuduktan sonra SMS takip programı olarak mSpy’ı kullanmak istediğinizde hangi APK’yı yüklemeniz gerektiğine kendiniz karar verebileceksiniz. Şimdi, her iki APK’yı da inceleyelim.

mSpy Full APK Ne Anlama Gelir?

mSpy Full APK, mSpy yazılımını herhangi bir kısıtlama olmadan yüklemenizi ve kullanmanızı sağlayan APK türüdür. mSpy yükleme esnasında kimi kullanıcılar deneme sürümlerini tercih etmektedir. Deneme sürümleri 7 gün ile sınırlıdır. Oysaki Full APK’yı yüklemeniz halinde programı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bir başka ifadeyle uygulamanın tam sürümünü elde etmiş olursunuz. Bu yüzden tam sürümünü kapsayan kurulum dosyası Full APK olarak adlandırılmaktadır.

mSpy Premium APK vs. Basic APK

mSpy Full APK ile Basic APK’yı karşılaştırdığımızda takip özellikleri açısından farklılıklar sergilemektedir. mSpy Basic APK yazılımın temel takip özelliklerini kapsar. Premium ise bu temel özelliklerin üzerine ek takip özellikleri de sunmaktadır. Daha net söyleyecek olursak mSpy WhatsApp takibi yapmak istediğinizde mSpy Premium APK’yı tercih etmelisiniz. Basic APK, gelen giden çağrı, SMS, e-posta, konum, tarayıcı geçmişi, takvim, resimler, videolar, notlar, rehber ve yüklü uygulama takibi yapabilirken Premium APK daha fazla özellik sunar. Premium APK, sosyal ağ takibi ve bu ağlarda yapılan paylaşımların kontrolü, tuş kaydedici, coğrafi çevreleme, kablosuz ağ denetimi, gelen arama engelleme gibi pek çok özelliğe sahiptir. Daha detaylı bilgiyi mSpy Türkiye web sitesinden öğrenebilirsiniz. Kısaca Basic APK yazılımın temel sürümü, Premium APK ise yazılımın daha gelişmiş sürümüdür.

 

mSpy Demo Kullanarak Programı Yakından Tanıma

mSpy demo ile mSpy kontrol paneli nasıl çalışıyor, neleri, nasıl takip edebileceksiniz, ayrıntılı bir şekilde yazılımı yakından tanıma imkanı sağlıyor. Unutulmamalıdır ki mSpy ile telefonda yapılan görüşmeleri dinleyemez, ortam dinlemesi yapamazsınız. Dinleme sırasında oluşabilecek pil tüketimi, ısınma, veri büyüklüğü ve kullanımı, hafızayı doldurma, gibi sorunları düşündüğünüzde bu anlaşılır olmaktadır. Demoyu kullanarak programın yeteneklerini keşfedin ve buradan mSpy APK indirin takibe başlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation