mSpy APK’yi Eşsiz Kılan Özellikler İlk Yardımcınız Olacak 2020

Çocuğunuzu takip etmek için eşsiz özellikleriyle ilk yardımcınız mSpy telefon takip programı olacak. Tüm takip ihtiyaçlarınızı çözmek için mSpy nedir, nasıl kullanılır ve hangi özellikleri sunar öğrenin, çocuğunuzu Android ve iPhone’lar üzerinden takip edebilen en etkili telefon casus programı ile koruma altına alın.

mSpy Nedir?

mSpy Android ve iPhone cihazları, ayrıca bilgisayarları uzaktan izlemek ve kontrol etmek için kullanılan sektörün en popüler takip yazılımlarındandır. 200’den fazla ülkede faaliyet gösteren mSpy Türkçe uygulamalarıyla da ülkemizde pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

mSpy kullanıcı yorumları ile her zaman rakiplerinden ayrılmaktadır. İnternette okuyabileceğiniz yorum ve incelemeleri bir kenara bıraksak bile müşteri memnuniyeti başlı başına uygulamanın ne kadar kaliteli ve etkili olduğunu göstermeye yetiyor. Açıklanan raporlara göre müşterilerinin %95’i bu casus yazılımı tekrar kullanmayı tercih ediyor.

mSpy Programının Güçlü Tarafları

 1. mSpy nedir sorusuna cevap verirken programın güçlü olduğu taraflarına değinmemek olmaz.
 2. Program keylogger, konum takibi, sosyal medya takibi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bütün özellikleri etkileyici bir şekilde sunuyor. Instagram, WhatsApp, Tinder, Snapchat fark etmeksizin telefondaki her uygulamada olan biten her şeyi size ulaştırır. Tek bir program üzerinden bunların hepsine sahip olabileceksiniz. mSpy demo panelinde görebileceğiniz gibi kolay kullanıma da sahip.
 3. Aynı şekilde kurulumu da basittir ve programların nasıl kurulacağı, ayarlanacağına dair bütün detayları internet sitesinde bulabilirsiniz. Sitede yazmayan sorunlar içinse 7/24 müşteri hizmetlerine bağlanabilir, ilk kurulumda ücretsiz yardım alabilir, hatta sunulan mAssistance hizmetinden yararlanarak kurulumun teknik destek elemanlarının uzaktan gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.
 4. mSpy telefon dinleme için arama kayıtlarını, mesajların içeriğini, hatta videoları ve fotoğrafları toplayıp size gönderirken bile %100 fark edilmeden çalışabilir.

mSpy Nasıl Kullanılır?

 • Takibe başlamak için öncelikle uygun bulduğunuz paketlerden birini, uygun bulduğunuz süre için satın almalısınız. Birden fazla seçeneğe sahip olduğunuz için bütçenize ve ihtiyacınıza en uygununu seçebilirsiniz. mSpy ücretsiz deneme imkanı da sunuyor.
 • Daha sonra takip edeceğiniz telefona göre mSpy premium APK veya IPA dosyalarını resmi internet sitesinden indirebileceksiniz. Gereken bütün bilgiler satın alımdan veya ücretsiz deneme başlatılmasından sonra e-postayla gönderilecek.
 • Programı takip etmek istediğiniz kişinin cihazına, fiziksel olarak yüklemeniz gerektiğini unutmayın. Karşı tarafın cihazına erişim sağlayamıyorsanız takip yapamazsınız. Buna tek istisna, iCloud bilgileriyle çalışan jailbreaksiz iPhone casus çözümü.

mSpy İndir

iPhone ve Android akıllı telefonlarda çalışabilir:

 • Jailbreakli iPhone casus uygulaması iOS 7’den 8.4 bütün sürümleri ve 9.0, 9.1 sürümleri desteklenmektedir.
 • Jailbreaksiz sürümde iOS sürümü fark etmemektedir. İşletim sistemi ne olursa olsun, mSpy iPhone 7 ve 8 fark etmeksizin çalışabilir. Bu sürüm WhatsApp takibi gibi özellikleri kullanmanızı sağlayacak olsa da bütün özellikler için cihazı jailbreak yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Android 4+ işletim sistemine sahip rootlu ve rootsuz akıllı telefonlarda takip yapılabilmektedir. Ama sosyal medya gibi bütün takip özelliklerini kullanabilmek için, tıpkı iOS’da olduğu gibi, takip edeceğiniz cihazın rootlu olması gerekmektedir.
 • mSpy Google Play üzerinden de indirilebiliyor. mSpy Lite, diğerlerinden daha az özelliğe sahip olsa da uygulama mağazasından tek bir tıkla kurulabildiği için sıklıkla tercih edilmektedir.

Android için mSpy full APK, iOS için full IPA ve lite uygulamaları arasında hangi farkların olduğunu siteyi ziyaret edip mSpy satın al butonuna tıklayarak görebilirsiniz. Ayrıca sitenin içerisinde mSpy nedir sorusuna cevap almanızı sağlayacak daha bir sürü ilginç yazı da var.

mSpy Benzeri Programlar Hangi Özellikler Sunar?

Diğer programlar ve mSpy ortam dinleme gibi telefonlar üzerinden yapılması mümkün olmayan ve ek cihazlar gerektiren işlemleri yerine getiremezler. Ancak şunlar gibi telefonun sınırlarını zorlayan takip işlemlerini gerçekleştirebilirler:

 • Aramalar
 • Kısa Mesajlar
 • Rehber ve Takvim
 • Multimedya Dosyaları
 • Mesajlaşma Uygulamaları – WhatsApp, Facebook, Snapchat, iMessage vb.
 • GPS Konumları
 • Uygulamalar
 • İnternet Siteleri
 • E-postalar

Casus yazılımlar benzer özellikler sunarlar; ama sırf bir yazılım o özelliği desteklediğini söylüyor diye bunu iyi yaptığını düşünmemelisiniz. Bizim neden bu uygulamayı önerdiğimizi, diğerlerinden neden daha iyi bir tercih olacağını mSpy nedir bölümümüzde okuyabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation