Bir Üyelikle Kaç Cihaz Takip Edebilirim? 2020

mSpy nasıl kullanılır, birden fazla cihaz takip edilecekse, merak konusu olmaktadır. Bir üyelikle kaç cihaza mSpy yükleme yapılabilir? Cevapları bu yazıda.

Bir Üyelikle Kaç Cihaz Takip Edebilirim?

mSpy nasıl kullanılır sorusunun cevabını özellikle çoklu cihaz takipleri için arıyoruz. mSpy kullananlar programdan memnun kaldıklarında ve birden fazla cihazı takip etmek istediklerinde, özellikle birden fazla çocuğu olan aileler veya birden fazla şirket çalışanını takip etmek isteyenler, bu konuyu oldukça merak etmektedirler. Bir üyelikle birden fazla cihaz takip edilecekse mSpy nasıl kullanılır bakalım.

mSpy İle Sınırsız Cihaz Takibi

Telefon casus programı mSpy’ı takip etmek istediğiniz cihaza mSpy apk olarak indirip kurabilirsiniz. Kurulum için mSpy online destek alabilirsiniz. mSpy ile dilediğiniz sayıda telefonu izleyebileceğinizi lütfen unutmayın. Bu izleme için bazı noktaları hatırlatalım.

 

Bir Abonelik Kaç Cihazın İzlenmesini Sağlar?

Telefon casus programı mSpy ücretsiz olarak 7 gün denenebilir. Pek çok müşteri gibi memnun kaldınız ve devam etmek, birden fazla cihazı takip etmek istiyorsunuz. 7 günden sonra ise abonelik paketinizi uzatabilir veya değiştirebilirsiniz. Bu paketlerin takip özellikleri değişmektedir, tercih ederken bunu da göz önünde bulundurun. Birden fazla cihazın takip edilmesi meselesine gelince, bir abonelik satın aldığınızda yalnızca bir cep telefonunu izleyebilirsiniz. Her abonelik yalnızca bir telefon için geçerlidir. Tek seferde 2 cep telefonunu izlemek istiyorsanız, iki abonelik satın almanız gereklidir. Açıklayacak olursak, aynı anda birden fazla telefonu takip etmek istiyorsanız, örneğin hem kızınızın hem de oğlunuzun telefonunu aynı anda takip etmek istiyorsanız her bir telefon için ayrı abonelik almalısınız. Ancak tüm abonelik süresi boyunca dilediğiniz defa, ücretsiz olarak hedef cep telefonunu değiştirebilirsiniz. Bunun için mSpy giriş yaparak hesabınıza bağlanın ve takip etmek istediğiniz telefonun bilgilerini girin. Aynı anda tüm çocuklarınızın telefonunu değil sadece seçtiğiniz telefonun sahibi çocuğunuzu izleyebilirsiniz. Yeni takip edeceğiniz telefona da programı yüklemelisiniz.

Aile Paketi Ne Anlama Geliyor?

mSpy casus programı ile mSpy WhatsApp takibini aynı anda tüm aile fertlerini veya birden fazla cihazı izlemek istiyorsanız, Aile Paketimiz sizin için en iyi seçim olacaktır.

mSpy nasıl kullanılır Aile Kiti

Çünkü Aile Paketi size aynı anda 3 cihazı takip etme konusunda fiyat avantajı sunmaktadır, nasıl mı? 3 mSpy aboneliği satın alın ve %20’ye kadar tasarruf edin! Programı hala indirmediyseniz buradan mSpy indir ve fiyat avantajlarıyla Aile paketi satın al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation