iPhone Kurulumu 2020

mSpy iPhone Telefonlarına Nasıl Yüklenir?

mSpy nasıl kurulur? iPhone takip etme programı mSpy indir. mSpy iPhone kurulum için neler gerekli? iPhone casus yazılım kurulumunu bu yazıda bulabilirsiniz.

RESİMLİ ANLATIMA GEÇİN

mSpy nasıl kurulur merak edilen konuların başında gelmektedir. iPhone takip programı kategorisinde saygın bir yere sahip mSpy’ın kurulumu da rahatlıkla yapılabilmektedir. İsterseniz iPhone casus yazılım ücretsiz bir şekilde 7 gün boyunca deneyebilirsiniz. Standart ya da Premium abonelik paketlerinden birini satın alıp kullanmaya devam edebilirsiniz. mSpy telefona nasıl yüklenir aşama aşama bu yazıda bulabilirsiniz. iPhone takip artık birkaç adım ötede, başlamadan önce yapılması gerekenlere bakalım.

Hedef Telefona Jailbreak

mSpy nasıl kurulur konusuna devam ederken öncelikle şunu bilmelisiniz. Eğer mSpy’ın sunduğu tüm iPhone telefon takip özelliklerine sahip olmak istiyorsanız telefona jailbreak işlemi yapmalısınız. iPhone sistem kararlılığının bozulmaması için uygulama yüklemeleri ve kök dizin dosyalara erişimi kısıtlar. Jailbreak işlemi bu kısıtlamayı kaldırır. iPhone yazılım yükleme için telefonun kilidinin açık olması gerekiyor. Unutulmamalıdır ki, iPhone her güncelleme sonrası telefondaki jailbreak işlemini kaldırır, bu yüzden her güncelleme sonrası jailbreak işlemi yapmalısınız. Hedef telefona jailbreak yaptınız ve Cydia yüklendi. Gelin şimdi mSpy nasıl yüklenir birlikte bakalım.

Önemli: Kurulum Türkçe olarak da yapılır. Örnek resimlerinin İngilizce olmasına bakmayın, telefonunuzun dili Türkçe olarak ayarlanmışsa tüm adımlar Türkçe olacaktır.

  1. mSpy iPhone kuruluma başlıyoruz. Cydia çalıştır ve Sources’a gidin.

mSpy iPhone cydia2. Edit’e daha sonra Add’e dokun, açılan pencereye ( http:// eklediğinizden emin olarak) http://repo.mspyonline.com/ yazın ve Add Source’a dokunun.

mSpy iPhone repo

3. mSpy iPhone telefona kurulurken bu aşamada kaynaklar listesine Mtechnology LTD repository eklenir. Bunu açın, sonra sırasıyla All Packages ve iPhoneInternalService seçin.

mSpy iPhone mtechnology

4. Sağ üst köşeye önce Install sonra Confirm dokunun, iPhone casus program inmeye ve telefona kurulmaya başlar. Bu biraz zaman alabilir. Daha sonra Restart SpringBoard’a basarak telefonun yeniden başlamasını sağlayın.

mSpy iPhone restart

5. mSpy iOS neredeyse hazır. Artık ana ekranınızda mSpy simgesi belirecek. mSpy uygulamanızı bu simgeye tıklayarak çalıştırın. Continue ardından Accept license agreement tıklayarak devam edin. Son pencerede sizden registration code (kayıt kodu) bilginiz istenecek. Registration code bilginizi mspyonline.com hesabınızdaki kurulum sihirbazının 3. adımında görebilirsiniz.

mSpy iPhone icon

mSpy iPhone code

Kodunuzu bu alana girin. Hedef telefona mSpy kurulumunu tamamladınız ve artık takibe başlayabilirsiniz. Ancak hesabınızdaki kurulum sihirbazına dönerek takip edeceğiniz programı kurduğunuz telefonun adını ve numarasını girmeyi unutmayın.

 

Buradan mSpy apk indir ve anlatılanları uygulayarak programı kullanmaya başla ve sevdiklerin her daim güvende olsun.