Satın Almadan Önce Spyzie ve mSpy İnceleyin 2020

Akıllı telefonlar ve İnternet, kolaylıkların yanı sıra bazı sorunları da beraberlerinde getirdi. Bunlardan biri hiç şüphesiz çocuklarımızın güvenliğiyle ilgili. Çocuklar ve gençler, aileleri veya arkadaşları ile iletişim kuruyor, oyun oynuyor, internete bağlanıyor olsa da siber zorbalık, cinsel içerikli mesajlaşma gibi yeni tehlikelere açıklar. Bu konuda ebeveynlere kontrol imkanı sağlayan yazılımlar mevcut ancak böyle bir program satın almadan önce Spyzie vs mSpy kıyaslamasına bakmadan karar vermeyin. Bu yazıda, Spyzie Telegram takibi yapılabilir mi, ne gibi özellikleri var, yanıt arayacağız. Konumuza yazılımın ne olduğuyla başlayalım.

Spyzie Nedir?

spyzie vs mspyPek çok Spyzie review yani incelemesi yayınlanmış durumda. Bunlardan yola çıktığımızda ve yazılımını incelediğimizde mobil cihazların takip edilmesini, cihaz üzerinden yapılan etkinliklerin denetim altına alınmasını sağlar. Bilgisayar takibi için değil, mobil cihazların takibi için geliştirilmiştir. Bu da mSpy’ı bir adım daha öne çıkarıyor. Ancak tablet bilgisayarları takip edebilirsiniz. Uygulama nasıl çalışıyor, şimdi buna bakalım.

Spyzie APK Nasıl Çalışır?

Spyzie vs mSpy baktığımızda çalışma konusunda benzerlikler gösteren yazılım, Android ve iOS cihazlarda çalışabiliyor. Yazılımı, takip etmek istediğiniz cihaza yüklemelisiniz. Android için Play Store’dan indirerek veya APK aracılığıyla kurabilirsiniz. Spyzie online olarak oluşturacağız hesabınız ve seçeceğiniz abonelik paketi ile takibe başlıyor. Kurulumun akabinde takip edilecek bilgileri kontrol paneline İnternet vasıtasıyla aktarıyor. Hesap bilgilerinizle kontrol panelinize giriş yaptığınızda hedef telefondan gelen verileri görüntüleyebilirsiniz. Kayıt için e-mail olarak vereceğiniz adresin geçerli ve halen kullandığınız bir adres olmasına dikkat edin, çünkü bildirimler alacaksınız. Uyumluluk konusuna geçelim.

Spyzie iOS ve Android Cihazları ile Uyumluluğu

Google Play Store’da ve App Store’da indirilebilir durumdadır ancak bu ülkelere göre değişiklik gösterebilir. Uygulamayı indirmeden önce, yazılımın hedef cihaza uygun olup olmadığını merak ediyorsanız genel itibariyle tüm Android ve iOS cihazlarla ve popüler markalar ile uyumludur. Android 4 ve üzeri, iOS 8.0 ve üzeri cihazlarda çalışabilmektedir. Daha detaylı uyumluluk için web sitesine bakabilirsiniz. Spyzie jailbreak ya da root gerektirmeden hedef cihaza yüklenebilir. mSpy vs Spyzie uyumluluk konusunda da rekabet içerisindedir. Buna daha sonra değineceğiz. Şimdi uygulamanın sunmuş olduğu özelliklere yakından bakalım.

Spyzie Premium APK Özellikleri

Yazılım, iOS cihazlar için tek abonelik paketi sunarken Android cihazlar için Ultimate ve Premium paketleri sunuyor. iOS paketinde Spyzie WhatsApp takibi yer alırken Telegram yer almıyor. iOS paketini dikkatli incelemeniz faydanıza olacaktır. Android’e geldiğimizde Premium paket ile konum, bulabiliyor ama program messenger takibi yapmıyor, bu da anlık mesajlaşma uygulamalarını bu paket ile takip edemeyeceğiniz anlamına geliyor. Spyzie Snapchat takibi için Ultimate paketini almanızı istiyor. Her ne kadar kullanıcılara sunmuş oldukları abonelik paketleri benzer gözükse de mSpy farklı paket seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Öyleyse son olarak hangi yazılım tercih edilmeli, ona bakalım.

 

mSpy mı Spyzie mi Tercih Edilmeli?

Spyzie vs mSpy karşılaştırmasına göre karar verecekseniz hemen belirtelim mSpy daha fazla takip özelliği ve daha fazla cihazla uyum sunmaktadır. Eğer bir iPhone’u takip edecekseniz keylogger desteği sunmuyor yani bir tuş vuruşu kaydediciye sahip değil. iPhone bir cihazda, Spyzie Viber takibi yapamıyor. Oysaki tüm bunları mSpy ile yapmanız mümkün. mSpy, komple bir ebeveyn kontrolü sunuyor ve masaüstü bilgisayar takibi de gerçekleştirebiliyor. Uygun fiyatlara aile paketleri sunuyor. Güçlü teknik desteği ile daima yanınızda. Tercihinizi mSpy’dan yana kullanmak daha fazla kontrol anlamına geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation