Takvim Takibi, Kişiler Casusu 2020

Hayat bizi ne kadar koşturmak zorunda bırakırsa, teknoloji de bir o kadar bize yardımcı olmak için ileriye atılıyor. Daha önce organize olabilmek için saatlerce düzenlememiz gereken defterlere, ajandalara ve mantar panolara ihtiyacımız varken bugün bir akıllı telefon adeta kişisel bir asistan olarak her işimizi derleyip toparlayabiliyor ve bu sayede asla günlük temponun gerisinde kalmıyoruz.

Takvim Takibi ve Adres Defteri

Ama bir yandan da sevdiklerimizin hayatının büyük bir kısmı bizden uzaklaşıyor, akıllı telefonların şifreli ekranlarının arkasına gizleniyor. Eşimizin ya da çocuğumuzun, belki de çalışanımızın ister gündelik hayatı olsun ister iş planı, erişebileceğimizden çok uzak bir noktada görünüyor. Ve insanlar artık eskisi kadar sevdikleriyle ya da patronlarıyla paylaşımda bulunmaya vakit ayıramıyor.

Takvim takibi ve adres defterlerinin takibini yapmak ve bu sayede onların hayatına tekrar dahil olabilmek aslında çok kolay. Tahmin edebileceğiniz gibi, her iki durumda da bu iş sürekli onların telefonları istenerek sağlıklı bir şekilde yapılamaz. O yüzden eldeki en iyi opsiyon casus yazılım.

Casus Yazılım ile Takvimler ve Adres Defterindeki Hangi Bilgiler İzlenebilir?

Özellikle çalışanlarınızın günlük, haftalık ya da aylık iş planlarının takibini yapmamak, işi oluruna bırakmak sizi rakiplerin oldukça gerisinde bırakacaktır. Söz konusu iş üretkenliği olduğunda, çalışanlarınızın doğru bir kısa ve uzun vadeli çalışma planına bağlı kaldığının takibini yapmak ve en verimli oldukları saatleri telefonda harcadıkları kişi isimlerini, tüm takvimleri ve randevu kayıtlarını öğrenerek bunların ne kadarının takvim takibiişinizle ilgili olduğunu izlemek, küçük ya da büyük ölçekli bir şirket olun, başarı grafiğinizi inanamayacağınız kadar arttıracaktır. Planlanan randevulara ne kadar bağlı kalınabileceğini, diğer bütün randevu kayıtlarıyla karşılaştırarak önceden kestirmekse her şirket için çok faydalı bir özellik.

Telefonda Kayıtlı Kişilerin Detaylarına Ulaşmak

Aile içerisindeyse sevdiklerinizin adres defterini düzenli olarak kontrol ederek, telefon defteri kayıtlarına bakarak onları ve aranızdaki ilişkiyi olumsuz olarak etkileyebilecek kişilerin olup olmadığını, sizinle paylaşmaktan özellikle kaçındıkları aktivitelerin arkasında nelerin yattığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Telefon defteri girdilerinin sizin tarafınızdan görülmesiyse, onların kalplerini kırmadan olumsuz durumların hemen önüne geçebilmeniz için elinize çok önemli bir avantaj verecektir. Çünkü bu sayede iletişim kurdukları kişilerin hem telefonda kayıtlı oldukları isimlerini ve telefon numaralarını rahatça görebilirsiniz. Ayrıca takvim takibi ni de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Takvimleri ve Adres Defterlerini Nasıl Takip Edebilirim?

Casus uygulamaları çalışan takibi programları ya da ebeveyn kontrol yazılımları gibi düşünebilirsiniz. Benzer bir prensiple çalışmalarına rağmen, satın alacağınız bir casus yazılım bunların aksine yüklendikleri telefonda fark edilmeden çalışıyor ve siz telefonun sahibine söylemezseniz bu durumdan kesinlikle haberleri olmuyor. Tabii bunu habersiz yapmaya yasal hakkınız olduğundan emin olmalısınız. Ancak bundan sonra takvim takibi ne ve kişi kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Telefona erişim sağladığınızda çok kısa bir sürede herhangi bir uygulama kadar kolay kurulabiliyorlar. Sonrasındaysa satın aldığınızda size verilen çevrimiçi kontrol paneline girmeniz yeterli oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation