Takip Edilen Telefonda Hat Takılı Olmadan mSpy Yüklenebilir mi? 2020

mSpy telefon casus yazılım ile dilediğiniz kişiyi ya da telefonu izleyebilmek artık mümkün! mSpy kullananlar, telefon izleme uygulamasının tüm imkanlarından faydalanıyor ve belirlediği telefon ya da tableti kolaylıkla takip edebiliyorlar.

mSpy nasıl kullanılır, mSpy kurulum işlemi basit midir, ya da mSpy hedef telefona nasıl yüklenir, hatta izlediğiniz telefonda hat takılı değilse mSpy apk yükleyebilir misiniz, tüm bu merak ettiğiniz hususlar için doğru yerdesiniz. Sadece bu sorularınızın cevabını değil aynı zamanda mSpy.com adresine gidip mSpy apk indir işlemini gerçekleştirdikten ve bir mSpy premium apk sahibi olduktan sonra bu inanılmaz iOS ve Android casus yazılım ile daha neler yapabileceğinizi ve ne gibi fırsatları kullanabileceğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız!

 

İzlenecek Telefon Android ise Çok Şanslısınız

İzlenecek telefon, Android işletim sistemine sahip ise hat olmadan da telefon takip programını yükleyebilirsiniz. Telefonun internete bağlı olduğundan emin olmalısınız. mSpy online internet sayfasını ziyaret ederek sizin için en uygun mSpy abonelik planına karar vermeniz ve satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra mSpy apk indirmeniz bu müthiş fırsatı elde etmek için yeterlidir. Epostanıza kısa bir süre içerisinde gelecek anlaşılması kolay talimatlar sayesinde cihaza kurulumu yapabilir ve herhangi bir tarayıcı aracılığıyla ulaşabileceğiniz Kontrol Panelinden takip etmek istediğiniz tüm verileri görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler oldukça basit ve teknik açıdan hiç karmaşık değildir.

iPhone Telefonları için Durum Farklı

İzlemek için belirlediğiniz telefon bir iPhone ise hat takılı olmadan mSpy casus uygulamasını yüklemeniz mümkün değildir. mSpy telefon takip programı yüklendiği iPhone’daki tüm verileri alır ve uygun internet bağlantısı sağlandığında ve raporlama süresi dolduğunda tüm verileri Kontrol Paneli sayesinde takip edebilirsiniz.

-Jailbreak Yapılmış iPhone

Jailbreakli iPhone cihazlara özel mSpy telefon takip uygulaması aldığınız takdirde tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. Jailbreak yapılmış telefonlara has olmak üzere telefonun aktifleştirmesi için hat olması gerekmektedir. Dolayısıyla jailbreakli iOS telefonlar için hat takılı olmadan mSpy yükleme işlemi yapmak mümkün değildir.

-Jailbreak Yapılmamış iPhone

mSpy takip uygulaması jailbreak yapılmamış cihazlarda da çalışmaktadır fakat takip özellikleri jailbreaksiz mSpy seçeneği ile biraz kısıtlı olabilir. Jailbreaksiz iPhone telefonlar için hattın olmaması durumu söz konusu bile olamaz çünkü iCloud’da yedekleme olmadan bilgi akışı yapılamaz.

 

Hat Takılı Olmadan mSpy Programının Yükleme Avantajları

Hat takılı olmadan mSpy telefon casus yazılım yüklemenin esas avantajı,

  • kullanıcının zaman kısıtı olmaması ve
  • dilediği zaman mSpy assistance hizmetinden yararlanabilmesidir.
  • Kullanıcı, her türlü talebinin anında yerine getirileceğinden emin olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation