WhatsApp Mesajları nı Nasıl Takip Edebilirim 2020

Çocuğunuzun ya da çalışanınızın WhatsApp Messenger’ını izlemek artık imkânsız bir iş değil. Takip yazılımı sayesinde, tüm WhatsApp sohbetlerine ve kullanıcının cep telefonu üzerinden gönderdiği ve aldığı tüm multimedya mesajlarına erişebilirsiniz.

whatsapp mesajları

Kullanıcıların cep telefonu üzerinden mesaj, fotoğraf, video, ses kaydı, telefonunda kayıtlı kişileri ve hatta GPS konumu detaylarını göndermek amacıyla uygulamayı indirmesine izin veren WhatsApp, en popüler hızlı mesajlaşma hizmetlerinden biridir. Yalnızca İnternet bağlantısına sahip olmak yeterli ve sınırsız mesajlaşma tamamen ücretsiz. Bu mesajlaşma hizmeti, gençler arasında olduğu kadar, diğer tüm yaş gruplarında da popüler. WhatsApp’ı cihazınıza yükledikten sonra, hemen diğer WhatsApp kullanıcılarıyla bilgi paylaşmaya başlayabilirsiniz.

WHATSAPP MESAJLARI NI PC’DEN TAKİP EDİN

WhatsApp takibi, ebeveynler ve iş sahiplerinin özellikle ihtiyaç duyduğu bir şey. Cep telefonu takibi için geliştirilen yazılım uygulamaları, WhatsApp üzerinden paylaşılan tüm verileri denetlemenize yardımcı olabilir. Bütün mesaj içeriğine saat, tarih ve gönderici/alıcı detaylarıyla birlikte erişiminiz olacak. Tüm WhatsApp verileri, İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden kontrol edebileceğiniz Web tabanlı bir kontrol panelinde saklanacak. WhatsApp takibi, ebeveynlerin çocuklarının sohbet uygulamalarında sorumlu davrandığını bilmesine izin vererek içlerini rahatlatıyor. Şirketin veri güvenliğinden sorumlu iş verenlerin de bilgi sızdırılmasına ve dosyaların üçüncü şahıslarla paylaşılmasına engel olmasını sağlıyor.

KULLANIM İÇİN GEREKENLER

Takip etmek istediğiniz iPhone ya da iPod’un jailbreak’li olduğunda emin olun – eğer değilse WhatsApp mesajlarını takip edemezsiniz. Android cihazlarının da izleme yazılımı yüklenmeden önce root’lanmış olması gerekiyor. Yazılım uygulamasının fiziksel olarak cihaza yüklenmesi gerekiyor. Bu da yükleme yapmadan önce cihazın sahibinden izin almak gerektiği anlamına geliyor.

 

EN İYİ WHATSAPP MOBİL TAKİP YAZILIMI

İnternet üzerinde, WhatsApp mesajları için birçok takip yazılım uygulaması bulunuyor. Ancak ücretsiz olarak sunulanlar sizi asla cezbetmesin, çünkü yarardan çok zarar getirecekler. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak uygulamaya karar vermeden önce, tüm uygulamaları dikkatli bir şekilde inceleyin. İnternet üzerinde makul fiyatlarla mobil takip çözümleri sunan bir sürü yazılım satıcısı var. Bunlar arasında en tanınmış şirket mSpy. mSpy en güvenilir yazılım kabul ediliyor ve en işe yarar özelliklerin birçoğuna sahip. Resmi mSpy sitesi, size ürünlerinin eksiksiz bilgisini sunuyor, dolayısıyla satın alırken hangi özelliklere sahip olacağınızı tam olarak öğrenmiş oluyorsunuz.

mSpy, WhatsApp Messenger’ı takip edebilmenin yanı sıra Viber, Skype ve Android ya da iPhone üzerindeki diğer mesajlaşma araçlarını da izleyebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation