iPhone Bir Telefona Uzaktan Erişin 2020

iPhone takip etme programı ile yapabileceklerinizi öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. Bundan böyle bir telefonu uzaktan izlemek o kadar da zor değil. Bu yazımızda iPhone takip etme programı aracılığıyla bir telefonu uzaktan izlemek için yapılması gerekenler ve telefon casus programı ile takip edebilecekleriniz neler göreceksiniz.

Uzaktan Erişim İçin iPhone Takip Etme Programı Kullanımı

Uzaktan izleme programı mSpy büyük yardımcınız olacak. Bir nevi iPhone takip etme programı mSpy, kurulumun yapılmasının ardından otomatikman çalışmaya başlar ve herhangi bir ayar yapmaksızın sağlamış olduğu hizmetleri sunar. mSpy’ın Silme özelliği ile cihazınızdaki kişisel ve önemli bilgilerinizi silebilir ve art niyetli kişilerin bu bilgileri kullanmasına mani olabilirsiniz. Bununla birlikte mSpy’ın Kilitleme özelliğiyle nerede olduğuna bakmaksızın, takip ettiğiniz telefonu kilitleyerek özel bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Jailbreaksiz iPhone Casus Yazılım Neleri Takip Ediyor

iPhone casus yazılımı kullanmak için yapılması gerekenler hakkında fikriniz var mı? mSpy’ın web sitesine giriş yaparak size en uygun abonelik paketlerinden birini seçebilirsiniz. Paket seçiminin ve ödemenin gerçekleştirilmesiyle iPhone cihaz takibini yapacak casus yazılımın hedef telefona kurulması için takip edeceğiniz adımlar ve yapmanız gerekenler e-posta yoluyla size bildirilecektir. Hatırlatalım ki yazılımı ücretsiz deneme fırsatınız vardır. Müşteri hizmetlerinden iPhone takip etme programını nasıl edinebileceğinizi ve size özel kampanyaları da öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir Kontrol Paneli’ne sahip mSpy çocuklarınızı ve çalışanlarınızı kolayca takip eder. Kişisel hesabınız ile tüm takip edilen aktiviteleri hemen görme şansınız vardır. Uygun olmayan web sitelerini veya uygulamaları engelleyebilir, uzaktan cihazı kilitleyebilir ve silebilir, tutulan kayıtları farklı türlerde dışa aktarabilir ve cihazın kullanımıyla ilgili geniş çaplı raporlar alabilirsiniz. Herhangi bir bilgisayardan, internet bağlantısı olmak kaydıyla, size özel Kontrol Paneli’ne bağlanabilir ve her nerede olursanız olun kayıtları kontrol edebilirsiniz.

 

iPhone Casus Program ile Uyumlu Telefonlar

iPhone uzaktan kontrol casus programı, iOS: 6 – 8.4; 9 – 9.1 ve Android: 4+ işlemci özelliklerine sahip akıllı telefonlar veya tabletler ile uyumludur.

iPhone telefon takip programı sayesinde istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Dilediğiniz kişinin hem telefonundaki her türlü etkinliği takip edebilir hem de onunla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Üstelik telefondaki her türlü bilgiyi de kontrol edebilirsiniz.

Casus program mSpy’ı takip etmek istediğiniz telefona veya tablete indirmek suretiyle kurabilir ve bir başkasının telefonunu uzaktan kontrol etmek için kullanabilirsiniz. mSpy web sitesindeki kapsamlı bir şekilde hazırlanmış kılavuzlar aracılığıyla indirme işlemini rahatça yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation