Rooting Yapmadan Android Cihazları Nasıl Takibe Alabilirim

Rooting yapmadan Android cihazlarını izlemek mümkün mü? Android cihazlar genellikle dünyanın dört bir yanından gelen insanlar tarafından yaygın olarak kullanılıyor ve bunun en önemli nedeni ise işletme sistemlerinin kullanıcı dostu ve çok işlevsel olması. Android cihazların birçok nedenle takibe alınması gerekebilir. Bu sebeplerden biri oğlunuzu/kızınızı ya da çalışanınızı takibe almak olabilir. Takip etmenin arkasında yatan amaç, Android cihazının kullanımı hakkında eksizsiz bilgiye sahip olmak ve hiçbir şeyi kaçırmadan hedef aldığınız kişinin aktivitelerini öğrenmektir.

Android Cihazlar Nasıl Takibe Alınır?

Android cihazlar üzerine kurulan bir ‘Takip Yazılımı’ sayesinde takibe alınabilir. Bu mobil takip çözümü yasaldır ve herhangi bir yasal karışıklık teşkil etmez. Hatta bunları kullanıcının haberi olmadan bile hedef cihaza kurabilirsiniz. Herhangi birini takibe almanın arkasında yatan amaç, onların aktivitelerinden gerçek zamanlı olarak haberdar olmaktır. Birinin cep telefonunu gizli bir şekilde takibe almak için en iyi takip yazılım uygulamalarını internet üzerinden aratabilirsiniz. Bu uygulamalar size, arama kayıtları, kısa mesaj kayıtları, anında mesajlaşma kayıtları, internet arama geçmişi, WhatsApp, Facebook, Skype, Viber, Snapchat ile başka anında mesajlaşma sohbetleri ve aramaları, tuş kaydedici, e-posta takibi ve çok daha fazlasını sunacaktır.

Rooting Nedir ve Ne İşe Yarar?

Bir Android cihaz üzerinde rooting işlemi yapmak, Android yazılımı için mevcut olan BÜTÜN izin ve haklara sahip olmak anlamına gelir. Bu işlem, Rooting yapmadangenel olarak Android cihazı üzerinde hack ’leme aktiviteleri gerçekleştirmek için isteğe göre uyarlanmış yazılımların indirmesini kolaylaştırabilir. iPhone ile mukayese edildiğinde, bu işlem jailbreak sürecine denk gelmektedir. ‘Root’ kelimesi Unix/Linux işletim sisteminden alınmıştır ve cihaz üzerindeki yazılım kodlarının değiştirilmesinde yardımcı olabilir.

Cihaz üzerinde rooting işlemi yapmanın arkasında yatan asıl amaç, cihazın üzerine mobil takip yazılımını kurmaktır. Rooting sayesinde mobil çözümlerinizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz ve kullanıcısının haberi olmadan herhangi bir cihaza erişim sağlayabilirsiniz. Bu, gerçekten de herhangi birini haberi olmadan takip etmek için en iyi yoldur. Bu türden takip için asıl amaç, kullanıcının aktivitelerine normal şekilde devam etmesi ve siz cihazı takibe aldığınızda sizden saklaybileceği hiçbir şeyin olmamasıdır.

mSpy ile Rooting Yapmadan Android Cihazları Takip Etmek Mümkün

mSpy piyasada rooting yapmadan Adroid takibine izin veren ve jailbreak işlemi olmadan iPhone takibine izin veren tek yazılımdır. Bu, herhangi bir ön şarta gerek olmadan takip sürecini başlamak amacıyla akıllı cep telefonları için tasarlanmış çok ama çok özel bir fonksiyondur. Cep telefonunun aklında en ufak bir şüphe bile uyandırmadan tüm aktiviteleri takibe alabilirsiniz. Aslına bakarsanız, bu çocuğunuzu, çalışanınızı ya da gözetim gerektiren herhangi birini takip etmek için en iyi yoldur.

mSpy Nasıl İndirilir ve Kullanılır?

1. Adım: mSpy ’ı Satın Alın ve İndirin

mSpy Basic/Premium paketleri tr.mspy.com web sitesinden satın alınabilir

Farklı kullanım biçimleri için tasarlanmış farklı planları bulunur. Kolay ve güvenli ödeme metotlarını kullanarak herhangi bir üyelik seçeneğinizi basit bir şekilde satın alabilirsiniz ve takip sürecini başlatmak için hedef cihaz üzerinden doldurulması gereken bir kimlik alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayacak plana göz atabilirsiniz ve hiçbir gecikme olmadan takip sürecini hemen başlatabilirsiniz.

2. Adım: Kimliği Girin

Uygulamayı indirebilmek için hedef cihaza fiziksel olarak erişim izninizin olması gerekiyor. Yalnızca mSpy tarafından sağlanan kimliği girmeniz yeterli. Bunu yaptıktan sonra, takip başlayacaktır. Kullanıcı cep telefonu üzerinden mSpy ’ın varlığına dair herhangi bir mesajla uyarılmayacaktır.

3. Adım: Aktiviteleri Uzaktan İnceleyin

mSpy tarafından sunulan detaylar sayesinde kontrol paneline erişim sahibi olacaksınız ve bu da kendi kişisel cihazlarınızı kullanarak herhangi bir uzak konumdan bütün aktivitelerin takibine erişmenize izin verecek. Hiçbir detayı kaçırmadan bütün aktivitelerin takibini alabileceksiniz. Arama kayıtlarının uzaktan takibi, kısa mesajlar, anında mesajlaşma sohbetler, GPS konum takibi ve çok daha fazlası uzaktan erişim opsiyonları arasında yer alıyor. Kontrol paneline kendi PC’niz, laptop, cep telefonunuz ya da iCihazınızdan giriş yaparak göz atabilirsiniz.

Hangi Android Cihazları Destekleniyor?

mSpy bütün en son çıkan ve popüler Android telefonlarını destekliyor. Hedef cihazın üzerinde Android 4+’ün çalışıyor olması gerekiyor ve cihaz her zaman İnternete bağlı olmalı. Bütün bilgiler mobil internet ya da Wi-Fi bağlantısı tarafından (cep telefonu üzerinde hangisi çalışıyorsa) kontrol panelinize aktarılacaktır. mSpy ’ın kurulumu kolaydır ve düzgün bir şekilde kurulabilmesi için cihaza fiziksel erişim izni olması gerekir. Bu özellikler yalnızca üzerinde root işlemi yapılmış olan Android cihazlar için çalışır.

Android sürümünü belirleme:

  • Menüyü açın ve Sistem Ayarlarını tıklayın
  • Ekranı aşağıya kaydırın ve Telefon Hakkında opsiyonunu seçin
  • Android sürümü cihazın işletim sistemi sürümünü gösterir

En İyi Mobil Takibini Seçin

mSpy ile mobil takip yapma, herhangi bir uyum sorunu olmadan bütün Android telefonlar ve iCihazlar hakkındaki bütün bilgileri elde etmenize izin verir. Tüm cihazlar arasından 1 no’lu yazılımdır ve çocukları zorbalıktan ya da yasadışı aktivitelerden korur, çalışanların mesai saatlerinin tamamını etkili bir biçimde işlerini yaparak geçirmesini garantiye alır. 7/24 müşteri destek hizmeti şirket tarafından sunulur ve bu hizmet, uyumluluk ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda kullanılabilir.

mSpy küresel olarak milyonlarca kullanıcıya sahiptir ve bu sayı gitgide artan popülerliği ve aldıkları hizmetten memnun olan kullanıcı tabanı sayesinde her geçen gün daha da artıyor. Çocuklarınızın güvenliği için onların aktivitelerini takibe almak amacıyla akıllı ebeveynler olmanız gerekiyor. Eğer iş verenseniz, mSpy şirket bilgilerinin güvende kalmasını sağlamak ve çalışanlarınızın verimliliğini arttırmak için işinize yarayacaktır. mSpy, kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olarak cep telefonları ya da bilgisayarlar üzerine kurulabilir. Yazılımın nasıl çalıştığını görmek için online demo’yu izleyebilirsiniz. Fiyatlar rekabetçidir ve sunulan özellikler verilen paket fiyatlarına göre gayet uygundur. Akıllı bir tüketici olabilir ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde basic ya da Premium paketi satın alabilirsiniz. Fiyatlar aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık olarak mevcuttur ve kendi takip taleplerinize göre sizin için en uygun olan paketi seçebilirsiniz. mSpy ’ı seçin ve hedef kullanıcı hakkındaki bütün bilgileri almak için cihazı takip etmeye bugün başlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation