Bazı numaraların kızımın cep telefonunu arama sına engel olabilir miyim?

arama engelleme kızlar

Muhtemelen en önemli ebeveyn kontrol özelliklerinden biri, çocuğunuzun cep telefonunu arayan istenmeyen numaraları engellemektir. Bunu mSpy takip uygulaması sayesinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. mSpy aplikasyonu, kızınızın cep telefonu üzerinde casusluk yapmak ve onunla temas kuran numaraları sınırlamak için piyasadaki bir numaralı çözümdür.

Eğer onun bazı yanlış insanlarla konuştuğundan eminseniz ve bu konuda onunla bir mücadeleye girişmek istemiyorsanız, o zaman onun telefon görüşmelerini kısıtlamanız daha uygun olacaktır. Bu sayede böyle kötü ve tehlikeli olabilecek insanlarla konuşması da mümkün olmayacaktır. Elbette ki, kızların ebeveynlerine bazı istenmeyen arama lar aldığını haber verdiği bazı durumlar da vardır. Buna benzer durumlarda, mSpy ’ın web sitesinde bulunan kontrol panelinde mevcut olan mSpy ‘Gelen arama sınırlaması’ kısmını seçebilirsiniz.

Arama Engelleme Özelliği

Bu özelliğin en güzel yanı sınırlanan arama ların sayısında herhangi bir kısıtlama olmaması. Birden fazla arama yı kısıtlayabilirsiniz ve bu engellemeleri de kontrol paneliniz üzerinden idare edebilirsiniz. mSpy takip programı tüm bu özellikleri size tek bir platform üzerinden sunuyor. iCihazınız, cep telefonunuz, PC’niz, tablet bilgisayarınızı ya da dizüstü bilgisayarınız üzerinden kontrol paneline uzaktan erişebilirsiniz. Bu casusluk için kullanılan en dikkat çekici uygulamalardan biridir ve birçok farklı özelliği tek bir paketin içinde size sunar. Ev paketi, kişisel kullanım için en iyi paketlerden biri olduğu için kızınız için en uygun paket olabilir. Kızınıza onu takibe aldığınızı da söylemek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, onun haberi olmadan mSpy aplikasyonunu onun mobil cihazına kurun. Siz bunu yaptıktan sonra onun cep telefonunda herhangi bir biçimde hiçbir uyarı görünmeyecektir.

 

mSpy takip programı kızınızın cep telefonu için detaylı bir analiz sunar. Kızınızın arama engellemesinden haberi bile olmaz ve zaman zaman onu tercihlerini istediğiniz şekilde kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Kontrol paneliniz kullanıcı dostudur ve ayni şekilde mSpy ’ın çalışanları da oldukça arkadaş canlısıdır. Sanki her şey gözlerinizin önüne tek tek seriliyormuş gibi hissedeceksiniz ve böylece kızınızın cep telefonunda sizden gizli saklı hiçbir şey kalmayacak.

Şimdi yazılımı indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation