Teknik Destek Casus Yazılımların Ayrılmaz Parçası

Hangi casus yazılımı satın alacak olursanız olun, mobil yazılımlar ve uygulamalar hakkında ne kadar tecrübeye sahip olursanız olun her an bir şeylerin ters gitme ihtimali vardır. Bu durumun casus yazılımın yetersiz geliştirilmesiyle ya da sizin bir şeyi yanlış yapıyor olmanızla bir ilgisi yoktur. Bazen bir şeylerin olması gerektiği gibi çalışmayacağı tutar.

İnternette karşılaştığınız sorunların çözümünü arayabilirsiniz. Elbet biri benzer bir sorun yaşamıştır değil mi? Ama aslında hiçkimse o yazılım hakkında yazılımın geliştiricisi kadar bilgiye sahip değildir ve çözüm önerilerinin sizin durumunuza uygun olup olmadığını bilemez, birebir alacağınız yardım kadar kolay çözüme ulaşamazsınız. Üstelik rastgele çözümler denemek sizi içinden daha çıkılmaz bir duruma da sürükleyebilir.

Neden İyi Bir Teknik Destek Hizmeti Sunan Bir Casus Yazılım Seçmelisiniz?

İyi bir teknik destek hizmeti sunan şirketler, geliştirdikleri casus yazılımın arkasında duruyor demektir ve bu da onlara duyulan güveni önemli ölçüde arttırır. Bu yüzden bir casus yazılım seçerken ne tip teknik destek sunduklarına bakmalı ve yalnızca sıkça sorulan bölümleri, internet sitelerindeki genel sorunlar üzerine makale paylaşmaktan daha fazlasını sunmayan şirketlerden mümkün mertebe uzak durmalısınız.

teknik destek sss

Çünkü casus yazılımların kurulması çoğu senaryoda hedef cihazın işletim sistemine göre jailbreak ya da root yapmayı gerektirdiği için, eğer tecrübeniz yoksa bir miktar zorlanabilirsiniz. İnternetteki rehberler belki işinizi görebilir, belki de göremez ama teknik desteğin sorununuza kesinlikle çözüm getirebileceği aşikar. Hedef cihazdaki yönetici izinlerini ek program ve işlemlerle açmayı sağlayan bu işlem, riskli de olabilmektedir. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi, casus yazılımlar kolay yüklenmesi ve kullanılması için özel olarak tasarlansalar da yalnızca yazılımı geliştiren şirketin yardımcı olabileceği, sebebini anlayamayacağınız sorunlarla karşılaşma ihtimali her zaman var.

Bir casus yazılım şu teknik destek yöntemlerinden en az birini sunmalıdır:

  • E-posta
  • Canlı Sohbet
  • Telefon
  • Uzaktan Kurulum ve Kontrol

Şirket ne kadar farklı iletişim yolu sunuyorsa o kadar iyi; ama teknik desteğin hızlı cevap vermesi ve personelin alanında iyi bilgiye sahip profesyonellerden oluşması da bir o kadar önemli. Örneğin yükleme işleminde takıldığınız bir konu yüzünden canlı sohbete bağlandığınızda size saatler sonra dönüş yapılıyorsa ya da e-postalarınıza üç gün sonra cevap alıyorsanız bu iletişim kanallarının sayısı bir anlam ifade etmiyor.

İyi Bir Teknik Destek İçin Hangi Casus Yazılımı Seçebilirsiniz?

Listelediğimiz teknik destek iletişim kanallarının hepsini sunması, hızlı geri dönüşte bulunması ve ilgili, profesyonel ekibi sayesinde bizi en çok etkileyen, bu yüzden size tavsiye ettiğimiz casus yazılım markası mSpy ‘dır. İnternet sitesindeki paketlerden birini satın aldığınızda gelen teknik desteğe ek olarak daha gelişmiş özel yardımlar için ek ücret ödeyerek bütün işlemin onlar tarafından halledilmesini bile sağlayabilirsiniz. Böylece ekstra çaba sarf etmeden kontrol panelinden detaylı bilgileri çok kısa bir süre içerisinde takip etmeye başlayabilirsiniz.

mSpy ‘ın paketlerin içerisine dahil olarak ya da ek bir ücretle ulaşılabilen teknik destek kanalları şunlardır:

  • Temel Abonelik: Ücretsiz e-posta ve canlı sohbet.
  • Premium Abonelik: Ücretsiz e-posta ve canlı sohbet
  • Telefon Desteği: 39.99 TL’lik tek seferlik bir ödemeyle hangi paketi almış olursanız olun telefon desteğine sahip olabilirsiniz.
  • mAssistance: 115.99 TL karşılığında telefon desteği de dahil olmak üzere 7/24 bütün iletişim kanallarına sahip olabilir, teknik personelin uzaktan bütün kurulumu ve ayarlamaları yapmasını isteyebilirsiniz.

Özellikle mAssistance hizmeti, ek ücret gerektirse de mSpy ‘ı piyasada eşi bulunmaz bir yere koyuyor ve teknik destek konusunda rakiplerinin önüne geçmesini sağlıyor.

mspy hemen indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation