Gizlilik: %100 tespit edilemez

Bazen korumak istediğiniz kişiler ne kadar yakınınız olsa bile sizin korumanıza ve desteğinize ihtiyaçları olmadığını düşünebilirler. Bu yüzden özellikle ergenlik dönemindeki çocuklarınız size düşman kesilebilir, gizlilik davranışlarına düşer. Ama sergiledikleri bu tutum aslında çok yanlıştır. Çünkü bir durumun içerisinde ya da konuya çok yakın olan insanların resmin bütününü görememeleri ve kafa karışıklığı ile yanlış adımlar atmaları, hele reşit değillerse çok sık karşılaşılan bir olay.

Gizlilik,%100 Tespit Edilemez

Böyle bir durumla karşılaştığınızda onlara göz kulak olma görevinizden feragat etmeniz kesinlikle gerekmiyor. Kişisel hayatlarına saygı göstererek ve onlarla çatışmaya girmeniz gerekmeden, hayatlarının büyük bir parçası olan tabletleri ve telefonları üzerinden en temel görevinize devam edebilirsiniz.

Bunun için özel olarak geliştirilen %100 gizli, tespit edilemez cep telefon casus uygulamaları takip etmek istediğiniz cihaza yüklemeniz yeterli.

Bu Programlar Ne Kadar Gizlilik Sağlıyor?

Görünmezlik tanımı bu uygulamalar için rahatlıkla kullanılabilir. Sundukları gizli mod özelliği ile arka fonda herhangi bir yazılım ikonu göstermeden çalıştıkları ve ayrıca çalışan uygulamalar arasında gözükmedikleri için, bazı durumlardaysa farklı ikonlar ile kamufle olmalarıyla gizlilik konusunda tam bir güven sağlıyorlar. Siz özellikle söylemedikçe cihazın sahibi tarafından tespit edilmeleri imkânsıza yakın.

gizlilikÜstelik bu gizli mod Android, iPhone ve iPad ile tamamen uyumlu çalıştığı için yüklemek istediğiniz telefonla çakışması ve hata vermesi, deşifre olması mümkün değil. Tam anlamıyla yakalanmaz bir yapıya sahipler.

Casus Programlar Gizlice Çalışmaları İçin Nasıl Ayarlanır?

Gizlilik, casus program ların en temel özelliklerinden biri ve %100 tespit edilememeleri için özel olarak geliştiriliyorlar. Bundan dolayı cihazı yükledikten sonra gizli modu açmak için özel bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Yalnızca kimi durumlarda görüntüleme seçmeli olarak bırakılmış olabileceği için gayet basit olan ayarlara girip birkaç saniyede kontrol etmeniz gerekebilir.

Eğer yüklediğiniz program bir yazılım ikonu oluşturduysa bunu masaüstünden kaldırmaya da dikkat etmelisiniz.

Casus programı satın aldıktan sonra size gönderilecek e-postayı programa özel bilgiler için dikkatlice okumanız iyi olacaktır.

Bu Gizli Casus Programlarını Kullanmak Yasal Mı?

Kullanım şeklinize dikkat ettiğiniz sürece bu casus uygulamaları kullanmak tamamen yasaldır. Özellikle reşit olmayan çocuklarınızın aktivitelerini takip etmek, kendi telefonunuza çalınması durumunda hırsızı yakalamak ya da tabii ki cihazın sahibine bilgi vererek kullanmak konusunda hiçbir tereddütünüz olmamalı. Ama kullanırken kişilerin temel haklarına dikkat etmeyi unutmamalısınız.

 

Gizli casusluk yapmak zorunda kaldığınız her durum için bu programların sunduğu %100 tespit edilemez gizliliğine tam anlamıyla güvenebilirsiniz. Yine de kafanızda herhangi bir soru işareti kaldıysa casus programı almayı düşündüğünüz şirketin müşteri hizmetleriyle her zaman iletişime geçebilir ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation