İnternet Casusluğu

İnternet inanılmayacak bir hızla büyüyüp dünyaya bile sığmayacak hâle gelirken hepimiz elimizdeki ufacık mobil cihazlarla bu evreni avuçlarımızın içinde tutuyoruz. İnternet casusluğu gibi bir özellik de gündemimiz oldu.

İnternet Etkinlikleri İzleme

Her yerde internete bu kadar kolay ulaşmak bir yandan inanılmayacak kadar güzel bir şeyken bu özgürlüğün içerisinde hiç yapmayacağını düşündüğünüz insanlar bile kolayca yollarını şaşırabilirler. Burada devreye, tarafsız ama onları önemseyen biri olarak devreye siz giriyorsunuz.

Çünkü her geçen gün çocuklarınız, evliliğiniz ve işiniz binlerce tehlikeyle burun buruna gelme riski taşıyor. Ama internette serbestçe dolanan ve çocuklarınızın gelişimlerine, psikolojilerine ciddi zararlar verebilecek içeriklerden, eşinizin sizin yanınızdayken bile internette neler yaptığını görmeye, hatta mesai saatleri içinde çalışanınızın interneti hangi işler için kullandığını takip etmeye varıncaya kadar pek çok farklı unsuru takip edemediğiniz için kendinizi önemsediğiniz şeyleri koruyamayacak kadar çaresiz hissediyor olabilirsiniz.

Teknoloji ve internet casusu

Teknolojinin bu konuda da sizin yanınızda olduğunu bilmek umarız içinize su serpecektir. İnternet etkinliklerini izlemek ve internet casusluğu yapmak için elinizde muazzam güçte araçlar var: Casus uygulamalar.

Başka Bir Mobil Cihazdaki İnternet Aktivitelerine Nasıl Bakılır?

İnternet casusluğu, takip etmek istediğiniz hedef cihaza yüklenen uygulamalar ile cihazdaki bütün internet aktivitelerini izlenmek için kullanılan bir terim. Android, iPhone ve iPad cihazların hepsinde kusursuz bir uyumla çalışmaları için özel olarak tasarlanıyorlar. Bu yüzden takip etmek istediğiniz hedef telefon ya da tablet hangi model ya da marka olursa olsun bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

 

Bu uygulamaların en güzel özelliği hedef telefona yüklenmelerinin ve ayarlanmalarının çok kolay olması. Satın aldığınız sırada size gönderilen kolay takip edilebilen yönergeler ve 7/24 sunulan müşteri desteği sayesinde başka hiçbir yardıma ya da teknik bilgiye gerek kalmaksızın hızlıca fiziksel erişiminizin olduğu herhangi bir cihaza kurabiliyorsunuz.

Kurulum işleminin hemen ardından uygulama cihazın arka planında gizli olarak çalışmaya ve bütün internet aktivitelerini internet üzerinden size raporlamayaİnternet casusluğu başlıyor. Web tarayıcı geçmişini, tarayıcının websitesi imlerini, kısaca bütün internet geçmişini de size göndereceği için casus uygulama yüklenmeden önce cihazda yapılan internet aktivitelerini bile görüntüleyebiliyorsunuz.

Üstelik sunulan hizmet yalnızca internet aktivitelerini görmekle sınırlı değil. Websitesi engelleme özelliği ile girilmesini istemediğiniz her web adreslerini tamamen ya da bir süreliğine kontrol paneli üzerinden sessizce engelleyebiliyorlar.

İnternet Casusluğu İle Hangi Verilere Ulaşılabilir?

İnternet casusluğu ile ulaşabileceğiniz verinin bir sınırı yok. Hedef cihazın internette gerçekleştirdiği her aktiviteyi anında takip edebilirsiniz.

Bunların içerisinde o anda girilen websitelerin bütün url’lerini, daha önce ziyaret edilen sitelerin geniş bir dökümünü, web tarayıcı geçmişini ve websitesi imlerini, cihazın sahibinin favori websitelerini görüntülemek bile var. Hatta cihazın wifi ağlarını görüntüleyebileceğiniz için internet kullanımdan çok daha fazla bilgiye bile ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation