Windows ile uyumlu mSpy

Cep telefonları ve tablet bilgisayarlar için işletim sistemi sunan olağan şüpheliler arasında, Windows ’un özel bir yeri var. Ve bu durumda da Window, mSpy kullanımı da oldukça yaygın olan bir oyuncu hale geldi. Ne de olsa İnternet bir sürü tehlike ve riski de beraberinde getiriyor ve eğer akıllı cep telefonları üzerinden çocuklarınız hakkındaki tüm bilgilere erişme fırsatınız olmasaydı ebeveynler çocuklarının tam olarak nerede olduğunu ve neler yaptığını nereden öğreneceklerdi?

mspy-mac-windows-pcWindows ile çalışan casus yazılım

İnternet çoğu zaman gençlerin saçmalıklarıyla dolup taşıyor ancak yine de bunlar arasında çeşitli suçluların ve karanlık işlerin de olduğunu inkar edemezsiniz. Tüm bunları kontrol altında tutmak içinse Windows üzerinde kusursuzca çalışan mSpy’ı kullanabilirsiniz. Veri güvenliğiiçin kaygılanıyorsanız, boşuna endişelenmeyin. Çünkü tüm bunlar çocuğunuz bir gün ortadan kaybolursa ve nerede olduğunu casus yazılım kullanarak bulursanız, tüm bu gizlilik tartışmaları geçerliliğini yitirecektir.

Hangi Windows Sürümü mSpy ile Uyumlu?

mSpy telefon üzerindeki bütün etkinlikleri aralıksız olarak kontrol etmenize izin veren akıllı ve uyumlu bir programdır. Yazılım oldukça basit ve anlaşılması da kolaydır. Mspy,

  • Windows XP
  • Vista
  • Windows 7
  • Windows 8 ’in

tüm güncellemeleri ve sürümleri ile uyumludur. Takip uygulamasını indirirken, hangi sürümlerle uyumlu olduğunu kontrol etmelisiniz. Bunun için ‘start’ yazan butona basın, arama kutusunu seçin ve “winver” kelimesini tuşlayın. Herşey o kadar basit ki, kurulum birkaç saniye içinde tamamlanacaktır.

 

Neleri takip edebilirsiniz?

mSpy Windows için eksiksiz ve kapsamlı dijital aktivite takibini güvenli bir biçimde sağlıyor. Bunlar arasında

İstendiğinde cihaza direkt olarak müdahale edilebiliyor, örneğin istenmeyen bir arama engellenebiliyor. Uygulama, kontrol paneli üzerinden kolayca idare ediliyor ve ebeveynlere, girişimcilere, kıskanç partnerlere ve çok daha fazla insana avantaj sağlıyor çünkü şüphesiz ki her birinin takibe almak istedikleri kişinin aktiviteleri hakkında endişelenmek için gayet meşru nedenleri bulunuyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation