Telegram Messenger mSpy ’dan Hiçbir Şey Gizlemez

telegram messenger _logomSpy şimdi de Android ve iOS cihazları dahil Telegram Messenger takibini destekliyor. Kasım 2015’in başından başlayarak Telegram Messenger takibi Android için mSpy ’ın 4.14.0 versiyonu ve iOS için mSpy 4.10.0 versiyonunun piyasaya sürülmesi ile mevcut hale geldi.

Telegram mahremiyete odaklanan hızlı mesaj servisidir. 256 bir simetrik AES şifreleme, RSA 2048 şifreleme ve Diffie-Hellman güvenlik anahtarı değiş tokuşunu zemin alan güvenli şifrelemenin iki katmanını destekler. Server-müşteri şifreleme uygulaması Cloud Sohbetleri içinde (özel ve grup sohbetleri) kullanılır; Gizli Sohbetler müşteri-müşteri şifreleme katmanlarını içeren ilave bir katman kullanır.

mSpy takip uygulaması kullanan müşteriler Telegram bağlantılarına (hem engellenmiş hem de engellenmemiş), sohbetlere (Gizli Sohbettekiler de dahil olmak üzere), her türlü içeriğe (metin ve medya dosyaları) ve hatta kendi kendini imha eden (Self-Destruct Timer) mesajlara bile tam olarak erişim sağlar.

 

Şimdilerde mSpy bütün popüler mobil ve masaüstü platformlarda ve planlarda işlevsel olarak çalışıyor ve gelecekteki her türden talebi karşılamak için kendini geliştirmeye devam ediyor.Bu doğrultuda mSpy sürekli gelişiyor ve her ay yeni bir özellik kazanıyor. Instagram Trackerkısa bir süre önce eklendi ve şu anda mSpy kullanıcılarına daha önce görülmemiş seviyede bir konfor ve güvenlik temin etmek içinTelegram Messenger’ı sunuyor. mSpy kullanıcılarını çeşitli modern etkileşim tehditlerinden korumak için dizayn edildi ve bu devam eden gelişimi sayesinde uygulama piyasadaki en popüler ve etkin uygulamalardan biri olarak ayakta duruyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation