Samsung S6 ve S7’ye Samsung Takip Programı Nasıl İndirilir ve Kurulur?

En çok kullanılan Android cihazların başında gelen bu markayı uzaktan izlemek hakkında pek çok soruyla karşılaşıyorum. Samsung takip programı nasıl indirileceğine ve yüklenebileceğine dair sorular genellikle şöyle oluyor:

samsung takip programı yükleme

  • mSpy Samsung S6 ve S7’lere nasıl yüklenir?

  • mSpy Samsung Galaxy telefonlara uzaktan nasıl yüklenir?

Burada bu iki soruya cevap vermek istiyorum. Öncelikle programın Android için uzaktan yükleme özelliğinin bulunmadığını belirtmek istiyorum. Sadece bir tane seçeneğimiz var, o da hedef cep telefonuna programı doğrudan, fiziksel olarak yüklemek.
Tüm Android tabanlı cihazlara aynı şekilde indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bu kurulum talimatları herhangi bir sorun yaşamadan diğer Android cihazlarda da takibe başlamanızı sağlayacaktır. Yani ayrı ayrı mSpy Samsung S5, S6 veya S7 yükleme rehberleri aramanıza gerek yok.

Yüklemeye Başlamadan Önce Neleri Bilmem Gerek?

mSpy apk nereden indirilir, mSpy nasıl yüklenir onları hemen göreceğiz, ama daha öncesinde bir iki konuyu netleştirmenin iyi olabileceğini düşünüyorum.

Samsung telefon takip programı mutlaka izlenmek istenen telefona kurulmalı. Yani aşağıdaki adımları kendi telefonunuza değil, izleyeceğiniz telefona yapacaksınız.

Ayrıca programın bütün özelliklerinin çalışmasını istiyorsanız izleyeceğiniz telefonun rootlanmış olması gerekecek. Rootlama sonucunda cihaza tanımlı olan kullanıcı izinleri kaldırılabiliyor ve böylece kullanıcılar yönetici izinlerine sahip olabiliyor.

Gelişmiş pek çok program root gerektirdiği için aslında çoğu kişi tarafından çoktan cihazlarına yapılmış bir şey. Google’da kısa bir arama yaparak kullanımı kolay birçok root uygulaması ve bu uygulamaların nasıl kullanılacağına dair çok sayıda başarılı rehber bulabilirsiniz.

Samsung Takip Programı mSpy Nasıl Yüklenir?

Öncesinde bilmemiz gerekenleri de gördüğümüze göre artık yükleme işlemine geçebiliriz:

Resimli Anlatıma Geçin

  1. Hedef cihazda bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklenmeye izin verildiğinden emin olun.

  2. Ayarlara gidin, seçeneklerden güvenlik bölümüne girerek bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verin.

  3. Mobil tarayıcınızı açarak indirme adresine gidin. (mSpy indir: http://kypler.com/android/)

  4. İndirilen dosyayı açın.

  5. Karşınıza gelecek ekranlarda sırasıyla “Sonraki”, “Yükle” ve “Aç” seçeneklerine basın.

  6. Telefon casus programı için bir ikon gösterilmesini isteyip istemediğinizi ve hangi özelliklerin aktif edilmesini istediğiniz seçin.

  7. Satın aldığınızda gönderilen kayıt kodunu girin ve “Tam Kurulum” butonuna basın.

  8. Çevrimiçi hesabınıza girin ve yükleme işlemini bitirin.

Eğer bu yükleme adımlarını izlediyseniz mSpy Samsung Galaxy S6, S7 veya diğer Android cihazınıza kurulmuş ve izlemeye başlamış olacak. Samsung telefon takip etme için gereken her şeyi yaptınız. Artık çevrimiçi kontrol paneline girerek Samsung takip programı tarafından toplanan her şeye ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation