Multimedia Casusu

Multimedia (çoklu ortam: metin, sen, sabir görüntüler, canlandırma, video, etkileşimlilik) öncesinden asla aklımıza gelemeyecek kadar hayatımızın bir parçası oldu. Yalnız gençler değil, her yaştan insanın kolaylıkla kullanabildiği akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde anılarımızı kaybetmek ya da unutmak tehlikesini artık çok geride bıraktık. Üstelik mobil cihazların muazzam bellek kapasiteleri sayesinde internette gördüğümüz ya da bize yollanan fotoğrafları/videoları saklamak çok kolay. 

Multimedia: Fotoğraf ve video

Günümüzün bu alışkanlığının kimi durumlarda zararlı olduğu bir gerçek. Hem de sadece kendileri için değil, etraflarındaki herkes için. Bu tehlike çocuklarınızın ya da eşinizin internette gördüğü, arkadaşlarının gönderdiği içeriklerin mahiyeti ile orantılı olarak artabiliyor. Ya da farklı bir senaryo düşünün: Çalışanlarınızın işyeri içerisinde fotoğraf çekmesini yasakladınız; ama telefonlardan ya da tabletlerden kameraları sökmeniz imkânsız. Multimedia casusu ile paylaşılan tüm multimedia dosyalarını takip edebilirsiniz.

Ama önemsediğiniz kişileri yine bu alışkanlıkları sayesinde daha emin bir şekilde koruyabileceğinizi hatırlatmak isteriz. multimedia casusuÇünkü sözcükler yalan söyleyebilir ama çekilen fotoğraflar/videolar asla yalan söylemez. Göz kulak olmak istediğiniz kişilerin düzgün ve kaliteli zaman geçirip geçirmediğini, kimlerle beraber yaptığını çektikleri fotoğraflar ve videolarla rahatça anlayabilirsiniz.

İşte multimedia casusu nun yardıma yetiştiği yer tam burası.

Peki Bu Görsel Casusluğu Nasıl Yapılıyor?

Görsel casusluğu, multimedia casus programı tarafından sunulan fotoğraf/video yakalama özelliği ile hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Yüklenmek istenen telefonun Android, iPhone ya da iPad oluşu fark etmeksizin her cihazda tam performans ile çalışan bu multimedia casus programı yüklediğiniz akıllı telefondan ya da çekilen tüm fotoğraflar/videoları anlık olarak göstermektedir. Bu sayede fotoğrafın/videonun yalnızca adını değil, bütün içeriğini olduğu gibi görmeniz mümkün. Ayrıca fotoğrafın/videonun çekildikten sonra silinip silinmemesi de önemli değil; çünkü görsel kaydedildiği anda bu program tarafından yakalanıyor.

Bunun için yapmanız gereken tek şeyse, hedef telefona birkaç dakika içerisinde bu multimedia casusu nu yüklemek ve daha sonra multimedia casusu satın aldığınız şirket tarafından size sunulan kontrol panelinden çevrimiçi olarak kontrol etmek. Yüklediğiniz cihaza kesinlikle bir daha erişiminizin olması gerekmiyor.

 

Multimedia Casusu Nasıl Yüklenir? Üstesinden Gelebilir Miyim?

Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki aslında ortada üstesinden gelinmesi gereken hiçbir güç durum yok. Daha önce benzer bir tecrübeniz yoksa bile mobil cihaz hangi marka, model olduğu fark yaratmaksızın birkaç dakika içerisinde rahatlıkla yükleyebilir ve ayarlayabilirsiniz. Size ürünü satın aldığınızda gönderilen basit ve kolay talimatları takip etmeniz yeterli. Eğer buna rağmen yapamadığınız bir şey olursa müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat yardım alabilirsiniz.

Ya Fotoğrafları/Videoları Başkaları Da Görürse?

Görsel casusluğunun amaçlarından biri, belki de en önemlisi size ya da sevdiklerinize ait olan özel görsellerin başkaları tarafından görünmesini engellemek, önemsediğiniz kişilerin zararlı görselleri barındırmadığından onları utandırmadan emin olmanızdır.

Durum buyken, güvenilir bir multimedia casusu mSpy kontrol paneline aktarılan verileri de yalnızca sizin göreceğinizi garanti altına almak için şifreleyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation