mSpy Satın Aldıktan Sonra Karşı Tarafa da Yüklerken Para mı Ödüyoruz?

mSpy casus uygulamasını satın aldıktan sonra hedef cihaza yükleme yaparken para ödemezsiniz. mSpy kurulumu nasıl gerçekleştirilir? mSpy hedef telefona nasıl yüklenir? Tüm bu sorularınızın cevabını burada bulacaksınız.

mSpy telefon takip programıile yapmanız gereken tek şey kimi ya da hangi cihazı takip etmek istediğinize karar vermek. Bundan sonrası ise, mSpy son teknoloji casus yazılımın görevi. Kısaca dilediğiniz bir kişiyi/cihazı izlemek ve telefonuna girmek için ne yapmanız gerektiğini ve buna ilave olarak ne gibi fırsatları elde edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Satın Alma İşleminden Sonra Yapmanız Gerekenler

Doğal olarak mSpy nasıl yüklenir, mSpy telefona nasıl yüklenir, ne gibi imkanlar sağlar, acaba çok karmaşık mıdır, veya ben de yapabilir miyim gibi sorular akla gelmeye başlıyor. Bunlara hiç gerek yok. Tarif edildiği gibi oldukça basit bir şekilde ve kolayca bu uygulamaya sahip olabileceksiniz.

mSpy online internet sayfasında yer alan mSpy casus uygulama paketlerinden birini seçin ve ‘Şimdi Satın Alın’ düğmesine tıklayarak mSpy apk’yı indirin. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra mSpy telefon takip programını kullanmanıza sadece 1-2 adım kalmış demektir. Ödeme ardından bildirdiğiniz eposta adresinize bir onay epostası gönderilir. mSpy Hoşgeldin bildirimi için spam klasörünüzü de kontrol etmeyi lütfen ihmal etmeyin. mSpy’dan gelen Hoşgeldin epostası, verilerin depolanacağı size özel Kontrol Paneline ve Giriş Bilgilerinize yönlendiren bir link içermektedir. Bu bağlantı sayesinde Kontrol Panelinize erişebilir ve giriş yapabilirsiniz. mSpy kurulum Türkçe’nin artık hizmetinizde olduğunu hatırlatırız. Bu noktadan sonra karşınıza bir Kurulum Sihirbazı çıkacak ve yeni bir telefona veya tablete kurulumun nasıl yapılacağı konusunda size basit yönergeler eşliğinde yardımcı olacaktır.

Karşı Tarafa Programın Yüklenmesi

İzlemek istediğiniz cihaz jailbreak yapılmamış bir iPhone ise; mSpy yükleme için iCloud kullanıcı bilgileri ile giriş yapabileceğiniz mSpy (jailbreaksiz)’i kullanabilirsiniz. Yükleme yapmadan önce Kontrol Paneliniz aracılığıyla iPhone seçeneğini etkinleştirmeyi unutmayın. iPhone telefonlar bir kablosuz ağa bağlı iken, fişe takılı iken ve cihaz kilitli iken sadece günde bir kez iCloud yedeklemesi yaparlar. Eğer yedekleme açık değilse lütfen ayarlardan bu seçeneği aktif hale getirmeyi ve ilk eşleştirme için Şimdi Yedekle butonuna basmayı unutmayın.

mSpy casus yazılımının tüm özelliklerini kullanabilmek için mSpy (jailbreakli)’yi kullanabilirsiniz. İzlemek istediğiniz iOS cihazın sürümünü kontrol etmeniz ve jailbreak yapılıp yapılamayacağından emin olmanız gerekir. mSpy yükle düğmesine bastıktan sonra Jailbreak işlemi de dahil tüm işlem 30 dakika civarında bir zamanınızı alacaktır.

Android için Kontrol Panelinizden Android seçeneği aktif hale getirilmeli ve hedef cihaza fiziksel erişiminiz olmalıdır. WhatsApp, Facebook, Skype veya Gmail gibi varolan uygulamalar dışındaki programları da izlemek isterseniz ‘root’ işlemi gerekir. Ancak bunun dışında, ‘root’ işlemi olmadan da mSpy yüklemesi yapabilirsiniz.

 

Para Ödeme Ne Zaman Yapılır

mSpy sitesiniz ziyaret ettiğinizde, ilk kez ürün satın alırken, aboneliğinizin süresini uzatmak istediğinizde ve ilave olarak özel yardım hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde ödeme yaparsınız. Bunların dışında mSpy sitesinde ödeme yapmazsınız!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation