mSpy Programı Kurulduktan Sonra Nasıl İptal Edilir? 2020

mSpy nasıl iptal edilir? mSpy yükleme sonrası mSpy WhatsApp takibi artık yapmak istemiyorsunuz. mSpy kullanmaktan vazgeçtiniz, yapmanız gerekenler bu yazıda.

 

mSpy Programı Kurulduktan Sonra Nasıl İptal Edilir?

mSpy nasıl iptal edilir? mSpy ücretsiz deneme sürümü kullandınız ya da mSpy yükleme işleminden bir müddet sonra hedef telefonu takip etmekten vazgeçtiniz, programı nasıl iptal edeceğinize bu yazıda değinilecektir. Programı kullanmak için satın almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinizden emin olun. Aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda hedef telefonu artık takip edemeyeceksiniz. Programı iptal etmeden önce bir kez daha düşünmenizde fayda vardır. Şunu bilmelisiniz ki programı iptal etmek de kurulumu kadar kolay bir şekilde yapılabilir. mSpy bu konuda da müşteri desteğine devam etmektedir. Şimdi iptal aşamalarını inceleyelim.

mSpy Nasıl İptal Edilir?

mSpy iptal için her zamanki gibi mSpy giriş bilgileriniz ile mSpy online hesabınıza bağlanmanız gerekmektedir. Alışık olduğunuz kullanıcı paneliniz açılacaktır. Bu sayfada sol menüdeki kontrol paneline (dashboard’a) tıklayın. Sayfanın sağ üst tarafında Hesap Bilgisi (Account Info) bölümünde İptal Talebi (Request Cancellation) düğmesine tıklayın. Açılan pencerede kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresinizi yazacağınız ve iptal etme nedeninizi seçebileceğiniz bir açılır menü ya da farklı bir nedeniniz varsa yazabileceğiniz bir bölüm vardır. Bilgileri doldurup gönderdiğinizde iptal talebiniz alınacaktır. E-postanıza gelecek olan onay mesajını kontrol ediniz. Böylece aboneliğinizi, mSpy programını iptal etmiş olacaksınız. Bu kadar basit ancak herhangi bir problemle karşılaşırsanız teknik desteği ile mSpy destek ekibi daima yanınızda olacaktır.

mspy nasıl iptal edilir

mSpy Programını Doğru Yükleyin

mSpy üyelik iptali nedenleri arasında sıklıkla karşılaşılanlardan bir tanesi de programın hatalı yüklenmesinden kaynaklı iptallerdir. mSpy ücretsiz olarak 7 gün boyunca denenebilmektedir. Bu süre zarfında programın kurulumuna ve kullanımına alışmanız hedeflenmiştir. Programın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için hedef telefona uygun program versiyonu ve takip edilecek özelliklere göre abonelik paketi seçilmelidir. Programı kurmadan önce yapmanız gerekenleri yerine getirmelisiniz. Android veya iPhone telefonlar için yükleme aşamalarını dikkatlice takip etmelisiniz. Bu konuda destek ekibinden yardım alabilir veya konuyla ilgili hazırlanmış kurulum videolarını izleyebilir, blog yazılarını okuyabilirsiniz. Atlanan bir adım veya hatalı bir yükleme programın düzgün çalışmasını engelleyebilir. Lütfen programı doğru bir şekilde yüklemeye özen gösterin, böylece iptal etmenize gerek kalmasın.

Buradan mSpy apk indirebilirsiniz. mSpy indir, takibe hemen başla.

8 Thoughts on “mSpy Programı Kurulduktan Sonra Nasıl İptal Edilir? 2020

 1. Merhaba ben uygulamayı kurmadım ama üyelik iptali yapmak istiyorum nasıl yapacağım

  • Müşteri destek ekibine ulaşın Türkiye +90 850 252 6514
   Pazartesi – Perşembe 12:00 – 22:00; Cuma 11:00 – 20:00
   veya
   mSpy sitesinde Kontrol Panelinize giriş yapın . Fatura kes bölümünde otomatik para kesilme kapatabilirsiniz. Aboneliğinizin süresi bittikten sonra hesabınız otomatik iptal edilir.

 2. Mahire on April 12, 2018 at 2:02 pm said:

  Merhaba..mspy proqramini ucretsiz abone oldukdan sonra aboneligi nasil iptal ede bilirim??ve iptal edersem 7 gun sonra ucret odemelimiyim??

 3. Sertac on May 27, 2018 at 5:40 pm said:

  Bir hafta ücretsiz kullandım 1 hafta bitiminde otomatik yenilemiş ve kartımdan ücret kesmis simdik nasil iptal edicem ve iade yaparlarmı

  • owner on May 29, 2018 at 11:25 am said:

   yazıda tarif edildiği gibi iptal yapmanız lazım, iade yapılmayacak bence çünkü 7 gün bitmeden iptal yapılmamış doğal olarak kartınızdan aylık ücret kesilmiş, yine de müşteri destek ekibi ile iletişime geçin Türkiye +90 850 252 6514
   Pazartesi – Perşembe 12:00 – 22:00; Cuma 11:00 – 20:00

 4. Aygül on June 1, 2018 at 8:05 am said:

  Merhaba ben deneme yükledim ama iptal etmek istiyorum deneme süresinde yım şuan iptal et kısmını yaptım ama iptal olup olmadığını nasıl anlayabilirim

  • owner on June 4, 2018 at 7:11 am said:

   müşteri destek ekibine ulaşmanız lazım
   Türkiye +90 850 252 6514
   Pazartesi – Perşembe 12:00 – 22:00; Cuma 11:00 – 20:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation