mSpy iPhone Kurulumu Jailbreaksiz Nasıl Yapılır? 2020

Peki mSpy iPhone kurulumu jailbreaksiz telefonlara nasıl yapılıyor? Cevabını merak ediyorsanız, ekran görüntüleriyle her adımı açıkladığımız bu rehberi mutlaka okuyun.

İzlemek istediğiniz cihazda jailbreak yok, siz de telefona bu işlemi yapmak istemiyor musunuz? Sorun değil, mSpy iPhone kurulumu jailbreaksiz telefonlarda da yapılabiliyor. Hatta izlemek istediğiniz cihaza herhangi bir program bile kurmanız gerekmeyecek. Bütün iPhone uzaktan takip işlemini hedef telefonda aktif olan iCloud hesabının bilgileriyle yapabileceksiniz. Bu da, takip etmek istediğiniz iPhone’un hangi model olursa olsun, hangi iOS sürümünü çalıştırıyor olursa olsun mSpy jailbreaksiz sürümüyle izlenebileceği anlamına geliyor.

 

mSpy görebileceğiniz en kolay kullanıma ve kuruluma sahip uzaktan telefon takip programlarından biridir. Kurulumun tamamı, baştan sona kadar birkaç dakika içerisinde halledilebilmektedir. Sonrasında bütün bilgileri kontrol panelinden görüntülenmeye başlanabilir. mSpy jailbreaksiz cihazlarda şunları izleyebilmektedir:

  • WhatsApp mesajları

  • Arama Kayıtları

  • Kısa Mesajlar

  • Rehber

  • Tarayıcı geçmişi

  • Etkinlikler

  • Notlar

  • Kablosuz ağlar

  • Yüklü uygulamalar

Rehberimizin devamında yapmanız gereken her şeyi ekran görüntüleriyle birlikte bulabilirsiniz. mSpy iPhone kurulumu jailbreaksiz telefonlarda nasıl yapılır merak ediyorsanız rehberimizi okumaya devam edin.

mSpy Jailbreaksiz iPhone’lara Nasıl Yüklenir?

1) mSpy Jailbreaksiz iPhone uzaktan takip işlemi iCloud yedeklemesi üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden izlenecek telefonun iCloud yedeklemesinin açık olması veya açılması gerekmektedir.

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz iCloud yedekleme

iCloud yedeklemesini açmak için Ayarlar’a girin ve menünün en üstündeki Apple ayarlarına basın. Karşınıza gelecek yeni menüden iCloud’a, sonrasında iCloud Yedekleme’ye girerek burada göreceğiniz iCloud yedeklemesini aktifleştirin.

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz yedekleme

2) mSpy’ı satın aldığınızda bir e-posta gönderilecek. Bu e-posta içerisinde kuruluma başlamanız için gereken kontrol panelinin adresi, kullanıcı adı ve şifresi yer almaktadır. Bu bilgilerle kontrol paneline giriş yapın.

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz giriş

3) mSpy iPhone kurulumu jailbreaksiz telefona yapılabileceği için ilk ekrandan jailbreaksiz iPhone seçeneğini işaretleyerek devam edin.

4) Uzaktan telefon takip yapabilmek için iCloud hesabının kullanıcı adını ve şifresini bilmeniz gerekiyor. Kurulum sırasında bu bilgileri çevrimiçi kontrol paneline girerek iCloud hesabına ulaşacaksınız.

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz apple id

2 adımlı kimlik doğrulamayı iptal etmeyi unutmayın. Bunu yapmak için öncelikle izleyeceğiniz cihazdaki aktif Apple hesabına https://appleid.apple.com adresinden giriş yapmalısınız. Güvenlik bölümündeki Düzenle’ye tıklayın ve buradan 2 adımlı kimlik doğrulamayı kaldırın.

Apple hesabının oluşturulduğu iPhone’daki iki adımlı kimlik doğrulamasını iptal edemiyorsanız, kuruluma devam etmek için telefona gelecek 6 haneden oluşan doğrulama kodunu kontrol paneline girmelisiniz. Bu kodu almak için ekranda çıkacak uyarı mesajındaki “Kod gönder”e basmanız yeterli.

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz kod gönder

İzlemek istediğiniz telefondan yeni erişim talebini onaylayarak doğrulama kodunun gönderilmesini bekleyin. Doğrulama kodu gönderildiğinde, kodu kontrol panelindeki ilgili kutucuğa girin ve onaylayın.

5) iCloud kullanıcı adı ve şifresini kontrol paneline girip sıradaki pencereye devam ettiğinizde hangi cihazı izlemek istediğiniz sorulacak. Listeden izlemek istediğiniz telefonu seçtiğinizde mSpy iPhone kurulumu jailbreaksiz telefona yapılmış olacak. Kurulumu bitirdiğinizde toplanan verileri görebileceğiniz kontrol paneline yönlendirileceksiniz.

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz cihaz seç

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz finish

mspy iphone kurulumu jailbreaksiz cp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation