mSpy Hedef Telefona Nasıl Yüklenir? 2020

mSpy hedef telefona nasıl kurulur? mSpy kurulum sırasında yapılması gerekenler nelerdir? mSpy casus yazılım kurulumu ile detayları paylaşacağız.

mSpy Hedef Telefona Nasıl Yüklenir?

mSpy telefona nasıl yüklenir sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımızda hem iPhone casus yazılımın hem de Android casus yazılımın hedef telefona nasıl kurulacağından bahsedeceğiz. Burada anlatacağımız kurulumları gerçekleştirebilmek için internet bağlantısına ve hedef telefona fiziksel erişime ihtiyacınız olacak. mSpy casus programın Android’e ve iPhone’a göre mSpy yükleme aşamalarına bakalım.

mSpy Android Telefona Nasıl Yüklenir?

mSpy nasıl yüklenir diye sorduğumuzda söz konusu cihaz bir Android ise önceden yapmamız gerekenler vardır. Daha sonra aşağıdaki aşamaları takip ederek mSpy yüklemeyi tamamlayabilirsiniz.

  • Yapmanız Gereken Hazırlıklar

Hedef telefonda Ayarlar / Güvenlik bölümünden “Bilinmeyen Kaynaklar”dan uygulama yüklemeye izin vermek için seçeneğini etkinleştirin. Ayarlar / Google / Güvenlik / Uygulama Doğrulama veya Ayarlar / Google / Güvenlik / Play Protect takip ederek “Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tarayın” seçeneğini devre dışı bırakın.

  • mSpy Apk’yı İndirin

mSpy apk indir işlemi için hedef cihazda Chrome gibi bir web tarayıcıyı açın. Adres satırına http://a22z.net/a yazın ve Git düğmesine basın. Güvenlik kodunu girerek indirme işlemine başlayın.

İndirilenler sayfasını (Download) açarak bt.apk dosyasını bulun. bt.apk dosyasına tıkladığınızda mSpy yükleme işlemi başlar.

  • mSpy Apk Uygulamasını Kurun

mSpy yüklemek için bt.apk dosyasını açın sırayla Sonraki, Yükle ve Aç‘a basın. Lisans sözleşmesini kabul edin. Kaldırma işlemini önleyin seçeneğini etkinleştirmelisiniz. Diğer seçenekleri de işaretleyin. Simge gizlemek istiyorum/istemiyorum seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. “Kayıt kodunu buraya ekleyin.” yazan yere kayıt kodunuzu girerek kurulumu tamamlayın.

mSpy iPhone Telefona Nasıl Yüklenir?

mSpy iPhone’a nasıl kurulur sıkça sorulmakta. iPhone takip programı kategorisinde saygın bir yere sahip mSpy kolayca kurulur. iPhone casus yazılım ücretsiz bir şekilde 7 gün boyunca denenebilir. Abonelik paketlerinden birini satın alıp kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone takip artık birkaç adım ötede, başlamadan önce yapılması gerekenlere bakalım.

 

  • Hedef Telefonda Yapılması Gerekenler: Jailbreak

mSpy nasıl kurulura geçmeden önce eğer mSpy’ın sunduğu tüm iPhone telefon takip özelliklerine sahip olmak istiyorsanız hedef telefon jailbreakli olmalıdır. iPhone sistem kararlılığı nedeniyle kök dizin dosyalara erişimi kısıtlar. Jailbreak bu kısıtlamayı kaldırır. iPhone yazılım yükleme için telefon kilidi açık olmalıdır. iPhone her güncelleme sonrası jailbreak işlemini kaldırır, bu yüzden her güncelleme sonrası jailbreak yapmalısınız. Hedef telefona jailbreak yaptınız ve Cydia yüklendi. Gelin şimdi mSpy nasıl yüklenir birlikte bakalım.

  • mSpy’ın iPhone Telefona Kurulumu

  1. mSpy iPhone kuruluma geçiyoruz. Cydia’yı çalıştırın ve Sources’a gidin.
  2. Edit’e sonra Add’e dokunun, açılan pencereye (http:// eklemeyi unutmadan) http://repo.mspyonline.com/ yazın ve Add Source’a tıklayın.
  3. mSpy iPhone telefona kurulurken kaynaklar listesine Mtechnology LTD repository eklenir. Bunu açın, sonra sırasıyla All Packages ve iPhoneInternalService’i seçin.
  4. Sağ üst köşede önce Install’a sonra Confirm’e dokunun, iPhone casus program inmeye ve yüklenmeye başlar. Daha sonra Restart SpringBoard’a basarak telefonu yeniden başlatın.
  5. mSpy iOS neredeyse hazır. Artık ana ekranınızda mSpy simgesi belirecek. mSpy uygulamanızı bu simgeye tıklayarak çalıştırın. Continue ardından Accept license agreement tıklayarak devam edin. Son pencerede sizden registration code (kayıt kodu) bilginiz istenecek. Registration code bilginizi mspyonline.com hesabınızdaki kurulum sihirbazının 3. adımında görebilirsiniz. Kodunuzu girerek mSpy’ın kurulumunu tamamlayın, takibe başlayın. Ancak hesabınızdaki kurulum sihirbazına dönerek programın kurulduğu telefonun adını ve numarasını girmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation