mSpy En Son iOS 9.2 Sürümünü Koruyor

iOS 9.2 -betamSpy takip çözümü iOS 9.2 jailbreak ‘siz sürümünü piyasaya sürüyor. Bu hafta iOS için bütün mSpy kullanıcıları uygulamalarının en güncel iOS 9.2 ile uyumlu kılan güncellemeleri elde etti.

mSpy fanları için mükemmel yeni yıl öncesi haberi ve çocuklarının güvenliğini ilgilendiren en güncel iOS 9.2 versiyonu (jailbreak’siz) 8 Ekim’de piyasaya sürüldü. Bu uygulama şu anda mSpy için mevcut. En güncel iOS 9.2 versiyonu News, Apple Music, (faydalı 3D Dokunma işlevselliği elde eden) iBooks, Podcasts ve daha fazla uygulama dahil olmak üzere birçok dahili uygulamalar için çok çeşitli hata düzeltimleri ve gelişmeler içerir.

İlaveten, iOS mail uygulamasından MailDrop özelliği için destek de içerir. Bu yeni sürüm ayrıca kullanıcılarına DSLR’den veya başka bir kameradan bir diğer mobil cihaza başka bir bilgisayara senkronizasyon olmaksızın USB Kamera Adaptörü için gerekli olan iPhone desteğini de sunar.

Yukarıda söylediklerimizi hesaba katarsak, mSpy uzmanlarının teşkil ettiği ekip daha önce iOS’nin çocukları gözetlemek veya hırsızlığı engellemek ve iOS 9.2 için mevcut olanları elde etmek adına eski versiyonları için mevcut olan mSpy uygulamasının bütün özelliklerini güncellemektedir. iOS 9.2 için mevcut olan mSpy fırsatları hala kontaklar, GPS yer belirleme, gelen ve giden aramaları görme, web aktivitesi, notlar; bütün kısa mesajların içeriğini okuma; Skype’ı görüntüleme, WhatsApp, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarda bulunan Line mesajları ve aktivitesi yoluyla sitelere girme özelliği içerir.

mSpy gibi modern takip uygulamaları çoğu durumda çocukların güvence altına olması için farklı özellikler sağlar. Şu sıralar bu hakikaten herhangi bir çocuğun ilgi alanlarını ve kaygılarını kabul etmek için en iyi yollardan biri. GPS takibi ile, aileler çocuklarının yanlı veya tehlikeli alanlarda olup olmadıklarını bilebilir, sms, mail ve çoğu mesaj grupları da dahil kısa mesaj takip kayıtları ile siber taciz/zorbalık problemi engellenebilir. Web araştırma tarih raporları ile, kaygılanan aileler çocuklarının pornografi veya kumar sitelerinde zaman geçirip geçirmediklerinden emin olabilir.

 

Şimdilerde iOS 9.02, iOS 9.1, iOS 9.2 da dahil mSpy bütün iOS 9 versiyonlarını takip ediyor. Kullanıcılar hala şundan emin olabilirler ki en değer verdikleri şeyler koruma altında. Şimdilerde mSpy gelecekteki her türden talebi karşılamak için kendini geliştirmeye devam ediyor ve bu doğrultuda bütün popüler mobil ve masaüstü platformlarda ve planlarda işlevsel olarak çalışıyor. mSpy ekibi hiç durmadan kendini geliştiriyor ve kullanıcılarına daha önce görülmemiş seviyede bir konfor ve güvenlik temin etmek için yeni özellikler ediniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation