mSpy Premium Deneme Sürümüne Başladım. Konum Bilgilerini Nasıl Göreceğim?

mSpy ücretsiz deneme sürümünü yüklediniz. Telefon yeri tespit etme, başkasının konumunu bulma nasıl yapılıyor merak ediyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin.

Deneme Sürümüne Başladım mSpy Premium. Konum Bilgilerini Nasıl Göreceğim?

mSpy ücretsiz deneme sürümü sayesinde başkasının konumunu görme nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Cep telefonundan yer tespiti konusunda mSpy oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Programı satın almadan önce deneme sürümü sayesinde programla ilgili olarak fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı paneline alışmanız daha kolay olacaktır. Premium abonelik paketinin sunduğu pek çok özelliği de deneme şansına kavuşursunuz. mSpy, konum tespitini deneyebilmek için telefonunuzun işletim sistemine göre ön hazırlık yapmanız gerekebilir. Bunları inceleyelim.

mSpy ücretsiz deneme konum harita

Takip Edilecek Telefon Android

Konum takip programı mSpy, Android telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. mSpy deneme sürümü ile konum tespiti yapacaksanız root yapmanız gerekli mi?

– Root Gerekmez

Konum bulma programı mSpy, rootsuz Android cihazlarda rahatlıkla çalışmaktadır. Konum takibi için root gerekmez ancak aboneliğinize göre daha fazla takip özelliği istiyorsanız root yapmanız gerekebilir, paketinizin sunduğu özellikleri kontrol etmeyi unutmayın.

Takip Edilecek Telefon iPhone

Konum takip programı mSpy, iPhone cihazlarda başarılı bir şekilde çalışmaktadır. mSpy deneme sürümü ile konumunu tespit etmek istediğiniz telefona jailbreak yapmalı mısınız?

– Jailbreak Yapın

Konum bildirme programı mSpy, her ne kadar jailbreak yapılmadan da takip özelliklerine sahip olsa bile, konum tespiti yapılmak isteniyorsa telefona mutluka jailbreak yapılmalıdır. Jailbreak iOS işletim sisteminin kök dizinlerine erişime izin verir. Programının düzgün çalışabilmesi için erişim kısıtlamalarının kaldırılması gerekir. Jailbreak işlemi resmi Apple App Store dışındaki uygulamaları telefona yüklemenize olanak sağlar. iPhone telefonlara nasıl jailbreak yapılacağı konusunda internette pek çok bilgi bulabilirsiniz. Ancak hedef telefona nasıl jailbreak yapacağınızdan emin değil iseniz mSpy destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Telefon güncellemeleri jailbreak işlemini kaldırabilir, bunu aklınızda bulundurun.

Kullanıcı Panelinizden Takip Edin

mSpy apk indirip veya mSpy sitesi üzerinden programı indirdiniz ve gerekli işlemleri yaptıktan sonra programı kurdunuz. Konum bilgilerini takip etmek için kullanıcı panelinize giriş yapın. Daha sonra Locations’a (Konumları Görüntüle’ye) tıklayın. Daha sonra Locations List’e (Konum Listesi’ne) tıklayın. Burada telefonun konumunu tarih, saat ve adres bilgileriyle birlikte görebilirsiniz. İsterseniz harita üzerinde de konumu inceleyebilirsiniz.

mSpy ücretsiz deneme konum liste

Hala mSpy denemediyseniz buradan mSpy deneme sürümü indir ve kullan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation