Mesaj Takibi

Cep telefonundan kısa mesaj yollama çılgınlığı, tahminlerin aksine her geçen gün daha da büyüyor ve popüler bir hale geliyor. Kısa mesajlar yüz yüze asla söyleyemeyeceğimiz şeyleri dile getirmeye izin veriyor. İnsan düşünmeden edemiyor; acaba SMS hayatımıza girmeden önce nasıl yaşıyorduk? Hatırlamak bile istemiyoruz. Peki bu kadar çok mesajlaşmak, çeşitli problemlerin ortaya çıkmasına engel olmak için SMS takibini de gerekli kılmıyor mu? Elbette ki, mesaj takibi yapmak istiyoruz!

 

Metin Mesajları Okuma

Aklınızda belli bir SMS takip programı yoksa, size önereceğimiz şahane bir casus telefon uygulaması var: mSpy. Çocuğunuzun, eşinizin, çalışanlarınızın ya da hayatınızdaki başka birinin yollayıp aldığı kısa mesajları farklı nedenlerle takip etmek isteyebilirsiniz. Bu takibi daha sonra daha da büyüyebilecek bir sorunun önünü almak için yapmak akıllıca olabilir. mesaj takibimSpy casus yazılımı ise bunu en iyi şekilde ve kimse tarafından fark edilmeden yapmanıza imkan sağlıyor. Esasında mSpy’da SMS takibi iki koldan işliyor; birincisi hedef telefona gelen mesajları ve bunların detaylarını izlemek, ikincisi de hedef telefondan gönderilen mesajları  ve bunlara dair detayları takip etmek.

Mesaj Takibi: SMS ve anlık mesajlar

Önce gelen kısa mesajlardan başlayalım: mSpy sayesinde yalnızca takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna gelen kısa mesajların içeriğini görüntüleme fırsatına sahip olmakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda gelen kısa mesajı geldiği anda görüntüleyebileceksiniz ve mesajların kimler tarafından ve hangi saat ve tarihlerde gönderildiğini de öğrenebileceksiniz. Hatta jailbreak yapılmamış iOS cihazlarında bulunan bütün kısa mesajları SMS takip uygulaması sayesinde görüntüleyebileceksiniz.

Mesaj Takip Yazılımı

mSpy SMS takip yazılımı hedef telefondan gönderilen kısa mesajlar için de benzer hizmetleri sunuyor. Bunlar, gönderilen kısa mesajın içeriğinden, mesajın gönderildiği kişiye, mesajın gönderildiği anda görüntülenebilmesinden, tarih ve saat bilgilerine kadar uzanıyor. Aynı şekilde, jailbreak yapılmamış olsa bile iOS cihazlarından gönderilmiş olan ve hale telefonda bulunan kısa mesaj takibi yapmak mümkün.

 

mSpy’ın desteklediği işletim sistemleri arasında iOS ve Android gibi yaygın olarak kullanılan popüler işletim sistemleri bulunuyor. Kısa mesajlar ve detayları mSpy’ın pratik Kontrol Panel’inde düzenli bir şekilde sıralanıyor ve kullanıcının bunlara dilediği zaman tekrar tekrar erişmesine izin veriyor.

Comments are closed.

Post Navigation