MAC cihazları için mSpy

Apple cihazları herkesçe biliniyor ve bu cihazlar, daima rekabet ettiği diğer modellerden bir adım ötede yer alıyor. Ve doğal olarak, Mac OS için mSpy yazılımını kurmak oldukça avantajlı bir iş haline geliyor. Ne de olsa, çocuğunuzun ya da tam karşınızda oturan çalışanınızın bilgisayarında tam olarak neler yaptığından asla emin olamazsınız. Dolayısıyla, mSpy gibi bir casus yazılımının kullanımı sizin için gerekli olabilir. Özellikle de kullandığınız casus uygulama şüphesiz, piyasadaki en iyilerden biriyse… Sizin de göreceğiniz gibi bu muhteşem casus programı tüm fonksiyon ve kontrol özelliklerine gerçekten sahip.

MAC OS ile uyumlu

Hangi Mac OS sürümleri mSpy ile uyumlu?

  • Mac OS 10.7 Lion,
  • Mac OS X 10.8 Mountain Lion
  • OS X 10.9 Mavericks
  • OS X 10.10 Yosemite
  • OS X 10.11 El Capitan

üzerinde kolaylıkla çalışıyor. Bu yazılım sorunsuz bir biçimde işliyor ve eğer Mac OS için mSpy talimatlarına detaylı bir biçimde uyarsanız, uygulamayı cihaz üzerinde kurmak oldukça kolay. Uygulamayı sunan şirket bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz herşeyi açıklamış. Ancak ilk olarak yapmanız gereken şey, uygulamayı hangi Mac sürümü üzerinde kullanmak istediğinize karar vermek. Yalnızca, Apple menüsüne tıklayın, Mac ’i seçin ve sürümü görüntülemek için istediğinizi seçin. Bunu yaptığınızda mSpy ’ı Mac OS ’a yüklemek için önünüzde hiçbir engel kalmayacak.

 

Bu uygulamayla neler yapabilirsiniz?

Akıllı bir casus uygulama temel olarak, bir telefon, tablet bilgisayar, PC ya da Mac vs. üzerindeki herşeyi takibe alabilir. Bunlar arasında:

Konuşmaları dinlemek isteyen kullanıcı, Mac ’in konumunu belirleyebilir ve hatta kameradan takip ettiği kişiyi izleyebilir. Canlı aramaları izleme özelliği de bulunuyor. Tüm aktivitelerin kapsamlı bir biçimde kontrolü mSpy tarafından garanti ediliyor ve herhangi bir şüpheye düşmeniz durumunda anında müdahale edebiliyorsunuz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation