Kik Messenger Takibine Başlayın 2020

Kik Messenger takip programı artık kullanılabilir durumda. Casus yazılım konusunda uzman olan mSpy programı gençler arasında yoğun ilgi gören Kik Messenger’ı takip edebildiği uygulamalar arasına ekledi.

Bu sayede akıllı telefonlardaki ebeveyn denetimi daha da güçlenecek. Kik Messenger ile çocuklarının mesajlaşmaları ve paylaşımları konusunda endişe duyan aileler bir nebze olsun rahat nefes alacak. Çocuklarının güvende olduklarını her an öğrenebilecek, kimlerle görüştüklerini takip edebilecekler. Kik Messenger takip yazılımına birlikte göz atalım.

 

Kik Messenger Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Telefon casus programı olarak da adlandırılan takip programları sayesinde çocuklarınızın telefonlarını kontrolünüz altında kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Programın kullanımı da gayet basit. Programı mSpy’ın web sitesi üzerinden indirip 7 gün deneyebilir ve daha sonra satın alabilirsiniz. mSpy kurulum sonrası hemen hedef telefonu takibe başlar ve kayıtları kontrol panelinize aktarır. Satın alırken belirlediğiniz kullanıcı adınız ve şifreniz ile kullanıcı panelinize bağladıktan sonra Kik Messenger paylaşımlarına uzaktan erişebilirsiniz. Neleri takip edebileceksiniz?

Kik Mesaj ve Fotoğraflarını İzleyin

Telefon casus programı kurulumu gerçekleştikten sonra hedef cihaza göre artık sizin bir iPhone casus veya Android casus programınız olacak. Bu program Kik Messenger ile gönderilen ve alınan tüm mesajları kontrol panelinize aktaracak. Burada dilerseniz bu mesajları okuyabilir, fotoğrafları ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Bu paylaşımların ne zaman kiminle yapıldığını takip edebilirsiniz. Üstelik tüm bunları, çocuğunuzu rahatsız etmeden gerçekleştireceksiniz.

Kik Messenger Takip Programının Bonusları

mSpy APK ile veya web sitesi üzerinden indirerek kurmuş olduğunuz yazılım, size yalnızca Kik Messenger’ı takip imkanı vermez. Kik Messenger takip yazılımını kullanarak daha pek çok şeyi takip edebilirsiniz. Program aynı zamanda bir yer tespiti programı gibi çalışır. Bu sayede çocuğunuzun nerede olduğunu her an öğrenebilirsiniz. Ayrıca mSpy WhatsApp izleme konusunda da gayet başarılıdır. WhatsApp da bir diğer sık kullanılan programdır. Burada yapılan paylaşımları da takip edebilirsiniz. Hedef telefondaki gelen ve giden aramaları, SMS’leri, e-postaları, gezilen internet sitelerini, yüklenen uygulamaları, Facebook ve Instagram gibi sosyal ağ paylaşımlarını, çekilen video ve fotoğrafları, bağlanılan kablosuz ağları ve daha fazlasını takip edebilirsiniz. Kik Messenger izleme yazılımını edinerek saydığımız pek çok bonusu da elde etmiş olacaksınız. Takip özelliklerini buradan daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation