iPhone için En İyi Ebeveyn Kontrolü Yazılımı! 2020

Ebeveyn kontrolü, her yaştan çocuklar özellikle de ergenler için oldukça gerekli bir önlemdir. Ebeveynlerin çocuklarının cep telefonlarına mobil takip uygulaması kurarak onlara göz kulak olması onlar için büyük önem taşır. Bu uygulama için duyulan gereklilik günümüzün olmazsa olmazlarındandır çünkü çocuklarınızın arkanızdan neler çevirdiğini bilmek önemlidir ve hiçbir şey böyle gereksinimleri mSpy kadar iyi karşılayamaz.

iPhone için En İyi Takip Programı

iPhone için mSpy dünya çapında en çok kullanılan takip uygulamasıdır ve hizmet aldığınız telekomünikasyon şirketine ya da kullandığınız telefon modeline bakılmaksızın çalışır. iPhone (telefon ve tablet), Android, BB ya da Symbian telefonlar üzerinde etkin bir şekilde işlev görür. Bunlar küresel olarak insanlar tarafından en yaygın biçimde kullanılan cep telefonlardır ve mSpy piyasada mevcut bütün işletim sistemleri sürümleri için bir çözüm sunar.

mSpy, tek bir paket içerisinde size her şeyi sağlar. Tek yapmanız gereken sizin için en uygun olan planı satın almak ve sonrasında mSpy uygulamasını çocuğunuzun cep telefonu üzerinde kurmak olacak. Çocuğunuzun bu kurulum sürecinden haberi olmadığından emin olun çünkü onu en iyi şekilde takibe almanız çocuğunuz gözetlendiğini bilmediğinde mümkün olur. Onlar cep telefonları üzerinde sıradan aktivitelerini yürütmeye devam ederken, siz de cep telefonlarına takip yazılımı yüklediğinizin farkında olduklarında benimseyecekleri yapay araçlar yerine onların gerçek eylemlerini takibe alabileceksiniz. Her halükarda, böyle uygulamaların kullanımı için bilinçli bir onay temin edilmelidir.

 

Takibe başlamanız için ilk adımlar

Herhangi bir takip yazılımının kullanımında önce, iPhone ’lar üzerinde jailbreak işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekir. Bunun nedeni Apple’ın iCihazları güvenlik altına alması ve bunun gibi yazılımların bu cihazlara kolaylıkla eklenememesi. Hedef mobil telefonları üzerinde internet üzerinden ücretsiz olarak sunulan yazılımlar sayesinde jailbreak işlemi yapmanız gerekir.

Jailbreak işlemi tamamlandıktan sonra, mSpy ’ı iPhone üzerinde kurmalısınız, bu yaklaşık 10 dakikalık bir zaman alacaktır. Jaibreak işlemi ve mSpy ’ın kurulumu için ihtiyacınız olan süre 25-30 dakikadır. Takip aktivitelerinizi en uygun biçimde sürdürmek için hedef aldığınız kişinin telefonuna mSpy ’ı kurmak için yeterince zamanınız olacağından emin olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation