iOS ile uyumlu mSpy casus programı

Apple ’ın mobil cihazları dünya çapında oldukça geniş bir popülariteye sahip ve doğal olarak pek çok kullanıcı da mSpy gibi casus uygulamalarını iOS işletim sistemleri üzerinde kullanmak istiyor. Bu akıllı yazılım telefon, tablet bilgisayar ve diğer mobil çözümleri takip etmek için geliştirildi ve biz de iOS üzerinde çeşitli testler yaparak bu uygulamanın nasıl çalıştığını yakından incelemek istedik.

iOS ile uyumlu

Jailbreak problemi mi?

iOS üzerinde mSpy kullanmanın en büyük avantajı uyumluluk. Temel olarak, bu program iOS 6 – 11 sürümleri ile uyumludur. Jailbreak ’in gerekli olduğu durumlarda, telefonu ya da tableti network ’e bağlamanız ve aynı zamanda da cihaza önceden jailbreak yapılmış olması gerekiyor. Bu işlemle bağlantılı olarak, genellikle cihaza fiziksel erişimin de olması gerekir. Aslına bakarsanız bu çok da büyük bir problem değildir! mSpy uygulaması iOS üzerinde jailbreak olmadan bile çalışıyor. Bunun için cihazın İnternete doğrudan bağlantısı olması gerekmiyor. Yalnızca cihazı kullanan kişinin iCloud bilgilerine sahip olmanız yeterli! Eğer bu bilgiler elinizde bulunmuyorsa, mSpy ’ın kurulumu için cihaza fiziksel erişim şart.

Özellikleri ve Avantajları

Özetlemek gerekirse, iOS için mSpy, pek çok fırsat sunuyor ve kişilerin ya da cihazların gerçekten kapsamlı bir şekilde takibe alınmasına izin veriyor. Bunlar arasında:

Gerek görüldüğünde, cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz ve istediğiniz kişileri ve web sitelerini engelleyebilirsiniz. Bu özellikler, çocuklarının yanlış işler yaptığından şüphelenen ebeveynler için özellikle dikkate değer.

 

iOS ile çalışan tüm cihazlara destek

Hangi amaçla olursa olsun, hangi notları ya da mesajları takip etmek isterseniz isteyin – iOS üzerinde kurulan mSpy oldukça detaylı bir biçimde bütün bilgileri kayda geçirir ve işlenen bilgileri gerçek zamanlı olarak size sunar. Bu sayede, daima en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz ve işlerin çığırından çıkması durumunda istediğiniz şekilde düzenleme ve kontrol özelliklerini devreye sokarak duruma müdahale edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation