Huawei P9 ve Huawei P10’a Android Takip Programı Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

mSpy Android takip programı Huawei hedef cihaza nasıl yüklenir öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Android takip programı huawei

Burada sizlere bu Android telefon takip programını bu işletim sistemini kullanan herhangi bir cihaza yüklemek için kullanabileceğiniz basit bir rehber vereceğim. Ama öncelikle, mSpy’ın uzaktan yüklenemediğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Yani Huawei cihazlara da uzaktan yükleyemezsiniz.
Ancak, telefon takip programı hedef cihaza bir kere yüklendikten sonra, çevrimiçi hesabınıza girerek uzaktan telefon kontrol etme ve uzaktan tüm etkinlikleri izleme için gereken bütün seçeneklere ulaşabileceksiniz. Bu yüzden cihaza fiziksel olarak kurulum yapmanız gerekse de, sonradan hedef cihaza elinizi sürmeniz bile gerekmeyecek.

mSpy Android Takip Programı Hedef Telefona Nasıl Yüklenir?

Lafı daha fazla uzatmadan mSpy hedef telefona nasıl yüklenir görelim:

Resimli Anlatıma Geçin

  1. Hedef Huawei P9 veya Huawei p10’da bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verilir.

  2. Ayarlara girilerek güvenlik sekmesi bulunur ve bilinmeyen kaynaklara izin verilir.

  3. Herhangi bir mobil tarayıcı açılarak mSpy Android takip programı indirme adresine gidilir. (Telefon takip programı indir Türkçe: http://kypler.com/android/)

  4. İndirilen Türkçe kurulum dosyası açılır.

  5. Gelen pencerelerdeki istenen onaylar ve izinler verilir. (Gelen uyarılar Türkçe olduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşılmıyor.) Sırasıyla: “Sonraki”, “Yükle” ve “Aç”

  6. İsteğe bağlı olarak mSpy ikonunu gösterme veya gizleme seçeneklerinden biri seçilerek ve diğer özellikler etkinleştirilerek devam edilir.

  7. Kayıt kodu girilerek “Tam Kurulum” butonuna basılır.

  8. Son adım olarak, çevrimiçi hesaba giriş yaparak yükleme işlemi tamamlanır.

Android takip programı işte böyle yükleniyor. Bundan böyle çevrimiçi hesabınızdan tüm Huawei P9 veya Huawei P10 aktivitelerini uzaktan izleyebilirsiniz. Uzaktan telefon kontrol etme için yapmanız gerekenler bu kadar basit. Sen de hemen mSpy indir ve anlattığımız şekilde kolayca kurulumu tamamlayarak WhatsApp gizli takip gibi Android telefon takip özelliklerine sahip ol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation