GPS Takibi 2020

GPS sisteminin temelinde yatan şey o kadar basit ki… Günde iki kez dünyanın çevresinde dönen 24 tane uydu var ve 6 farklı yörüngede hareket eden bu uydular, hava ister güneşli olsun ister yağmurlu olsun yer ve zaman bilgilerini sunarak GPS takibi yapmanıza izin veriyor. Çocuğunuzun nerede neler karıştırdığını mı merak ediyorsunuz? Çalışanlarınızın arkanızdan iş çevirdiğini ya da işten kaytardığını mı düşünüyorsunuz? Yoksa eşiniz son zamanlar şüpheli tavırlar içinde mi?

GPS Yardımıyla Lokasyon Takibi

GPS telefon takibi ve GPS takip programları sayesinde hiç endişelenmeye gerek yok çünkü GPS takip cihazları sevdiklerinizin nerede olduğunu anlık olarak harita üzerinden öğrenmenize imkan sağlıyor. Piyasada birçok GPS takip sistemi ve yer tespit programı bulunuyor. Ama mSpy GPS takip programı, rakiplerinden farklı birçok özellik ve avantaj sunarak öne çıkıyor.

mSpy ile GPS takibi

Uygulamanın sunduğu en temel özellikler arasında, mSpy’ın takip ettiğiniz kişiyi geniş çaplı bir harita üzerinde izleme imkanı sağlaması bulunuyor. GPS takibiGPS tracker sayesinde hedef kişinin konumunu anlık olarak belirleyebiliyorsunuz. Hem de o bunun farkına bile varmıyor… Bunun yanı sıra, o kişinin belirli bir zaman aralığındaki lokasyon geçmişini görüntülemeniz de mümkün. Böylece geriye dönük GPS takibi bilgilerine erişmenize de izin verilmiş oluyor.

Başkasının konumunu takip etmek

Tüm bu bilgilere mSpy’ın kullanıcı dostu ‘Kontrol Paneli’ni kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu panel, mSpy casus yazılımının hedef cihazdan topladığı bütün bilgileri tek bir hesap üzerinden idare etmenize ve incelemenize imkan sağlıyor. Takip etmek istediğiniz cihazda normal GPS teknolojisi bulunuyor mu? Üzülmeyin! mSpy, söz konusu cihazda normal GPS sistemi yoksa bile cihazın lokasyonunu belirlemenize yardım oluyor.

 

mSpy takibi kimin için kullanılır

Peki mSpy kimlerin işine yarıyor? Örneğin çocuğunuzun gün içinde nerede olduğunu merak eden ama bir yandan da onu sıkboğaz etmek istemeyen bir ebeveynsiniz ya da çalışanların mesai saatlerinde nerelere gittiğini öğrenmek gerekirse onları işten çıkarmak için kanıt toplamak istiyorsunuz. mSpy sayesinde hareketlerini izlemek istediğiniz kişinin ruhu bile duymadan onun GPS takibini yapabilirsiniz. Çocuğunuzun güvende olduğunu bilerek içinizi rahatlatırsınız ya da bir işveren olarak çalışanlarınızla aranızdaki güven duygusunu yerle bir etmeden iş verimliliğini artırırsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation