E-posta Takibi

Akıllı telefonlar ve tabletlerdeki teknolojik gelişmeler sayesinde her birimiz güçlü ve fonksiyonel bilgisayarları avuç içlerimizde taşıyabiliyoruz. Bu sayede masa başında değilken bile çalışmaya devam edebiliyor, kişisel iletişimimizi kısa bir süreliğine bile olsa kesmek zorunda kalmıyoruz. E-posta takibi o yüzden gündeme geliyor.

E-posta Okuma, E-posta takibi

Şüphesiz bu açıdan profesyonel ve kişisel iletişimimizi düzenleyen en önemli yardımcılarından biri e-postalar. Mobil cihazların pek çoğu tarafından zaten sunulan özellikler ya da zevke ve ihtiyaca göre seçilebilen e-posta uygulamaları sayesinde nerede olursak olalım e-posta geldiği anda haberdar oluyoruz. Arkadaşımızdan eğlenceli bir karikatür mü, yoksa son stok sayımının raporunun mu geldiği hiç önemli değil.

İşte tam da bu belirsizlik pek çok kişiyi kaygılandırabiliyor. Mesai saatleri içerisinde çalışanınızın gerekli e-postaları gönderip göndermediğinden emin olmanız ya da çocuğuzun tasvip e-posta takibietmeyeceğiniz kişilerle konuşup konuşmadığını bilmeniz, e-posta takip programı kullanmıyorsanız imkansız. E-posta takipçisi ile yüklenen cihazdaki bütün e-posta trafiğini anlık olarak izleyebilir, çıkabilecek sorunların önlemlerini anında alabilirsiniz. Çünkü gönderilip alınan her e-postanın tarih ve saat bilgisini internetten takip etmeye ek olarak, aynı yerden bütün bu e-postaların içeriğini görme imkanına da sahip olacaksınız. Hem de bunların hepsini kolay kullanıma sahip bir çevrimiçi kontrol panelinden yapabileceksiniz.

E-posta takipçisi

Ayrıca e-postaları gönderen ya da alan kişinin iletişim bilgilerine tam erişiminiz olacağı için çocuğunuzun ya da eşinizin kimlerle iletişim kurduğunu denetleyebilir ve yalnızca sizin onayladığınız kişilerle görüşmesini sağlayabilirsiniz. Kimseyi kısıtlamak istemiyorsanız bile en azından kendisinin ya da aranızda ilişkinin zarar görmediğinden emin olabilmek isteyeceğinizden eminiz. Bunun yanı sıra, dikkat dağıtıcılarla çevrili dünyamızda çalışanınızın konsantrasyonunun ne ölçüde devam ettiğinin rutin kontrolünü yapmak, şirket içi yazışmanın kazayla dışarı sızdığı durumlarda yaşanabilecek bir felaketin e-mail izleme ile hızlı bir şekilde önüne geçebilirsiniz.

 

Bunlar gibi pek çok durum karşısında kaygılarınızı giderebilmek için hedef cihaza e-posta takip programı yüklemek ve e-posta okumaya başlamak çok kolay. Piyasadaki ana mobil işletim sistemlerinin hepsiyle uyumlu olarak çalışan bu programlar ihtiyacı olan herkese yardımcı olabilmek için geliştiriliyor ve bu yüzden kolay bir kullanım sunmak işin ancak bir kısmını oluşturuyor. Ortalama bir kullanıcı tarafından dakikalar içerisinde yüklenip ilk kullanım için yine hızlıca ayarlanması ve gerekirse anında müşteri desteği vermek bu amacı gerçekleştirebilmek için sağlanan asıl önemli hizmet. E-posta takipçisinin sunduğu kolaylıklar sayesinde her yerde ve her an sevdiklerinizin ya da işinizin güvencede olduğunu bileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation