Anlık Mesaj ve Sohbet Takibi

Akıllı telefonların kullanımı arttığından beri sohbetlerimiz dudaklarımızdan parmak uçlarımıza kaydı. Viber, Snapchat, Line, Facebook mesajları, iMessage, Skype ve Whatsapp gibi dev sohbet uygulamaları sayesinde tanıdığımız ya da tanımadığımız insanlarla daha önce hiç olmadığı kadar iletişim hâlindeyiz. Anlık mesaj laşma ile sadece yazdıklarımızı değil, istediğimiz resimleri bile saniyeler içerisinde dünyanın diğer bir ucundaki kişilere kolayca gönderebiliyoruz.

Sohbet ve Anlık Mesaj

Ama bu sohbet uygulamaları, gerçek sohbetin aksine araya koruyucu bir bariyer koruyor gibi görünmelerinin aksine hâlâ içlerinde tehlikeler barındırabiliyorlar. Çocuklarınız yabancılarla siz farkında olmadan iletişime geçebilir, size söylemekten çekinecekleri bir şekilde mesajla ya da resimlerle tacize uğrayabilirler, eşiniz sohbetin sanal olduğu yanılsamasına kapılıp girmemesi gereken paylaşımlara girebilir ya da çalışanınız sohbet programlarını şirketinizin gizliliğine zarar verebilecek şekilde kullanıyor olabilir.

Çok şükür ki bunlar gibi durumları çok geç olmadan fark etmenize imkân veren çok gelişmiş uygulamalar var. Casus programlar denilen bu uygulamalar sayesinde hedef telefondaki örneğin anlık mesajLine sohbetleri ve Line mesajlarından Viber/Whatsapp sohbetlerine, hatta sosyal ağ’daki mesajlara kadar bütün mesajlaşma uygulamalarındaki sohbet içeriğini yazıldıkları anda ya da daha sonra toplu olarak kolayca görebiliyorsunuz.

Sosyal ağlar

Bu sohbet casusları, sahip oldukları son teknoloji sayesinde yalnızca anlık mesaj içeriklerini göndermekle kalmıyorlar. Grup sohbetleri katılımcılarını, sohbet edilen kişi adlarını, tüm paylaşılan fotoğrafları ve yerleri paylaşılan kişilerin adlarıyla bir bir takip edebiliyorsunuz. Snapchat gibi gönderilen mesajların ve resimlerin silindiği uygulamalarda bile anında kayıt almalarıyla harika işler çıkarıyorlar.

Ayrıca bu uygulamalar, sohbetin sosyal ağların önemli bir parçası olduğu düşünüldüğünde aynı zamanda bir Facebook casusu olarak çalışmaları oldukça değerlerini arttırıyor.

Sohbet ve Anlık Mesaj laşma Casusları Hangi Uygulamalar ve Cihazlarla Uyumlu?

Sohbet ve anlık mesaj laşmaları takip eden bu uygulamalar yazımızda bahsettiğimiz gibi bütün büyük uygulamalarla tamamen uyumlu olarak çalışıyorlar. Yüklediğiniz hedef telefonun sahibi o anda hangi sohbet uygulamasını kullanıyor olursa olsun, hatta ileride kullandığı sohbet uygulamasını değiştirse, şifre koysa bile anlık mesaj laşma takibinizin asla sekteye uğramayacak. En popüler sohbet uygulaması olan Whatsapp’tan gittikçe popülerleşen Viber izlemeye kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyorlar.

Uygulamalar konusundaki bu esneklik mobil cihazların türlerinde de devam ediyor. Android, iPhone ve iPad gibi bütün büyük telefon ve tabletlerde fark edilmeden, kusursuz bir uyumla çalışmaları için itinayla geliştirilen bu uygulamaları istediğiniz her cihaza kolaylıkla yükleyebiliyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan yüklemek istediğiniz telefona birkaç dakika süresince fiziksel olarak erişebilmek.

 

1 numara casus yazılım mSpy

Olabilecek en sorunsuz hizmeti sağlıyor olsalar bile herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 7/24 destek sağladıkları için hedef cihaza yüklemenin kolaylığı konusunda hiçbir tereddütünüz olmamalı.

Anlık mesaj laşma sevdiklerinizin hayatının önemli bir parçasıyken onları bu konuda yapayalnız bırakmamalı ve onları korumayı sohbet uygulamalarında devam ettirmelisiniz. Tedbirli olmak, daha sonra üzülmekten her zaman daha iyidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation