7 Günlük Deneme Sürümünü Nasıl İptal Edebilirim 2020

mSpy nasıl kullanılır merak ediyorsanız ve ayrıca ücretsiz olarak mSpy deneme sürümü hakkımdan nasıl istifade ederim ve eğer istersem mSpy ücretsiz hakkım sonunda 7 günlük deneme sürümünü nasıl iptal edebilirim diyorsanız. Tüm bunları öğrenmek için hazırladığımız bu yazı tam da sizin için.

 

mSpy Deneme Sürümü Nasıl İptal Edilir

mSpy deneme sürümü iptaliniz çok basit ve kolay bir işlemdir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, mSpy giriş ile mSpy Online internet sayfamızı ziyaret etmek, abonelik sayfanızdaki abonelik iptal talebi düğmesine tıklamak ve yönlendirileceğiniz sayfadaki çok kısa bir kaç girişi sağlayarak onaylamak olacaktır.

Lütfen Aşağıdaki Resimlere Bakın

mspy deneme iptali

Resimde görüldüğü gibi, iptal talebiniz için iptal talep düğmesine basınız.

mspy deneme iptali son aşama

Yönlendirildiğiniz sayfada sizden eposta adresiniz talep edilecek. Bu girişi gerçekleştirdikten sonra aboneliğinizi iptal etme sebebinizi açılır menüden en uygun olan seçenek ile cevaplayabilirsiniz. Bu işlemlerin sonunda abonelik iptal talebinizin alındığını göreceksiniz. En kısa süre içerisinde endişe duymanıza gerek kalmadan aboneliğiniz iptal edilecek ve daha farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. İleriki bir zamanda mSpy deneme sürümü ile yaşadığınız tecrübeden memnun kaldığınızı düşünürseniz ve yeniden kullanmaya devam etmek isterseniz dilediğiniz an mSpy online web sayfamızı ziyaret ederek tercih edeceğiniz bir aboneliği satın alabilirsiniz.

mSpy Kullanmaya Devam Edebilmek İçin Aboneliği Satın Alın

mSpy avantajlarını kullanmaya devam etmek istediğiniz anda mSpy online adresindeki mSpy indir butonuna basarak mSpy apk’yı indirebilir ve mSpy yükleme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Yükleme neticesinde mSpy WhatsApp takibi ya da dilediğiniz kişiye ait herhangi bir cihazda yer alan her türlü bilgi takibini gerçekleştirebilirsiniz. mSpy casus uygulamasının hedef cihaza kurulumu oldukça basit ve teknik açıdan herhangi bir zorluk içermeyen bir adımdır. Sizin için en uygun abonelik paketini belirledikten ve tercih ettiğiniz planı satın aldıktan sonra epostanıza gelen yönergeler ışığında kurulum tamamlanır. Uygun internet erişimi sağlandıktan ve gerekli raporlamalar tamamlandıktan sonra Kontrol Panelinizden dilediğiniz veriyi görüntülemek artık mümkündür. Hedef cihaz ister Android isterse iPhone olsun takip etmek için hiçbir engeliniz yok. Çünkü mSpy teknolojisi, tüm cihazlar için size seçenek sunabilir ve tüm sürümlere özel imkan ve fırsatları sizin için sağlayabilir. Tek yapmanız gereken kimi ve hangi cihazı izlemek istediğinize karar vermektir.

 

Bundan sonrası artık mSpy casus yazılımın satın aldığınız abonelik planı çerçevesinde size sağladığı fırsatları ve kolaylıkları kullanmanıza kalmış.

6 Thoughts on “7 Günlük Deneme Sürümünü Nasıl İptal Edebilirim 2020

  1. Zeynep on March 27, 2018 at 2:29 am said:

    Merhaba, ben 7 günlük denememi karşı tarafın yedeklemesi olmadığı için iptal ettim. Devre dışı kaldıktan sonra 7 günlük sürem dolmadan kullanmaya devam edebiliyor muyum? Yoksa hakkım donmuş olup tekrar devreye soktugumda süre bitmemiş olsa bile kullanmaya devam edebilecek miyim?

    • Merhaba, deneme sürümü iptal edildikten sonra tekrar kullanılamaz. Programı tekrar kullanmak için aboneliği satın almanız gereklidir. 1 aylık paketi seçin, uygun paraya izlenen cihazın etkinliklerini takip edebileceksiniz.

  2. E posta bölümü kapalı giriş yapamıyorum.sebebini yazıp sohbet başla bastım iptal olmuş mudur. bili maili geliyormu

  3. Zeliha on April 23, 2018 at 8:23 am said:

    Ücretsiz surumu kullanmak bilgilerimi girdim ama giris yapmadim mspy a .sipariş onaylamadı iptal etmek için ne yapmam lazım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation